Jump to content
namietnyflow

Cześć ! :)

Recommended Posts

Witajcie,

na wstępie uprzedzę, że został mi rok do 18 lat, ale w "branży" internetowej troche już jestem. Z racji tej, że nie lubię się przemęczać a brakowało mi pieniędzy na rózne wyjścia, postanowiłem troche zarobić pieniędzy. Nie zarabialem jak typowy nastolatek - nie zbierałem jablek, nie roznosiłem ulotek. Komputer mam od przedszkola, a swoją pierwszą strone stworzyłem w 2kl. podstawowej. W wieku 15 lat sprzedałem vortal na którym zarobiłem 15 tys - był to szok dla mnie jak i dla rodziny. Zdałem sobie sprawe, że internet jest dla tych ludzi, którzy "troszczeczkę" gardzą pracą fizyczną - jesli kogoś obraziłem, przepraszam. Na razie nie mam funduszy, aby powtórzyć sukces - cena wejsciowa to niestety 1/2k PLN. Już pewnie domysliliscie się po co tu jestem :)

 

Cóż tu dodać.... Heden.pl jest strasznie podobny do aktora z Rodziny Zastępczej, Pb ma ogromną wiedzę, Mis Uszatek jest lekkim ignorantem z wielka wiedza... :)

 

Jestem osoba sumienna, ktora dotrzymuje slowa. To wszystko.

 

 

Cześć ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A to czemu? Milosc do reggae :)

Prywatnie możesz go używać a nawet mieć jeszcze bardziej reggeawego ;] W domainbiznesie wszyscy polecają bardziej "normalnych" adresów email.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wszystko fajnie fajnie.. ale email to sobie zmień :)

 

Siema!

 

O tym samym pomyslalem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×