Jump to content
Lagata.pl

licytuj.com

Recommended Posts

zalega u mnie juz dosc dlugo i nie wiem wlasnie co to warte smile.gif

 

Warte i to dużo :).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ile to dużo? Zastanawiałem się wcześniej ile może być warta i nie mam pojęcia.

 

Wycena nie jest prostą rzeczą :P, ale moim zdaniem, domena warta jest niskie xx.xxx zł.

licytuj.com

Doskonale nadaje się pod serwis z aukcjami, a końcówka .com, umożliwia domenie poszerzenie działalności o inne kraje :).

Więc jak dla mnie domena cudo :), tym bardziej że rynek domen jest bardzo "zapchany", no i trudno wyłowić z niego taką perełkę :).

Edited by ebook

Share this post


Link to post
Share on other sites
Doskonale nadaje się pod serwis z aukcjami, a końcówka .com, umożliwia domenie poszerzenie działalności o inne kraje

no jasne bo w innych krajach tez mowia po polsku, czlowieku wez sie opamietaj bo twoje wyceny to jest smiech na sali :)

 

.........

domene trudno wycenic, cena bedzie zalezec od tego kto chcialby ja kupic,moim zdaniem to najblizej okolice niskiego x.xxx zl

Share this post


Link to post
Share on other sites
no jasne bo w innych krajach tez mowia po polsku, czlowieku wez sie opamietaj bo twoje wyceny to jest smiech na sali huh.gif

Tak to proszę mi podać, moje inne "śmieszne wyceny" ?.

Takie jest moje zdanie, rozumiem że się z nim nie zgadzasz, ale to cie nie upoważnia do tego, aby pisać " że moje wyceny są śmieszne" :).

Na pewno cena domeny, powinna wahać się w tysiącach.

 

domene trudno wycenic, cena bedzie zalezec od tego kto chcialby ja kupic,moim zdaniem to najblizej okolice niskiego x.xxx zl

 

Skoro domena ma kosztować koło tysiąca według ciebie, to sam jak zarobie, to ją odkupie :). Ok ?.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skoro domena ma kosztować koło tysiąca według ciebie, to sam jak zarobie, to ją odkupie :). Ok ?.

ok, tylko ze to bedzie potwierdzalo tylko moja wycene :)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tu widzę zastosowanie dla licytacji domen globalnych.

 

Licytuj com, net, org ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
ok, tylko ze to bedzie potwierdzalo tylko moja wycene huh.gif

 

Nie zupełnie zrozumiałeś moją myśl. Chodziło mi bardziej o to, że JA, chodź nie interesuje się domenami do aukcji internetowych, to za tysiąca bym ją chętnie wziął.

A to znaczy, że potencjalnemu klientowi, któremu będzie zależało na kupnie tejże domeny, może krzyknąć więcej.

 

Czyli wychodzi Panie Grzegorzu na moje :).

Edited by ebook

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie zupełnie zrozumiałeś moją myśl. Chodziło mi bardziej o to, że JA, chodź nie interesuje się domenami do aukcji internetowych, to za tysiąca bym ją chętnie wziął.

A to znaczy, że potencjalnemu klientowi, któremu będzie zależało na kupnie tejże domeny, może krzyknąć więcej.

 

Czyli wychodzi Panie Grzegorzu na moje :).

wychodziloby, gdyby nie jadna mala rzecz, o ktorej zapomniales - ze taki klient musi sie jeszcze trafic, a szanse na to sa bardzo male :)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
wychodziloby, gdyby nie jadna mala rzecz, o ktorej zapomniales - ze taki klient musi sie jeszcze trafic, a szanse na to sa bardzo male wink.gif

 

Dlaczego ?, w przyszłości na pewno powstanie jeszcze dużo stron internetowych, także i serwisów aukcyjnych.

Więc z klientami nie powinno być problemów.

 

No ale to tylko moje skromne zdanie, zwykłego unsera ..... :).

Share this post


Link to post
Share on other sites
chyba jeszcze sie wstrzymam ze sprzedaza :) - moze jakis ciekawy serwis uda sie na tym postawic

to dobry pomysl

moim zdaniem pod taka domena (jezeli umiesz) mozna postawic cos w stylu http://listing.pl/ tylko, ze np. dla samochodow,

automatyczne pobieranie tresci itd - roboty nie jest chyba az tak wiele, temat popularny, a wartosc domeny z serwisem znacznie wzrosnie

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
to dobry pomysl

moim zdaniem pod taka domena (jezeli umiesz) mozna postawic cos w stylu http://listing.pl/ tylko, ze np. dla samochodow,

automatyczne pobieranie tresci itd - roboty nie jest chyba az tak wiele, temat popularny, a wartosc domeny z serwisem znacznie wzrosnie

 

Tylko nie wiem na ile "przeczesywania" Allegro jest legalne.

W chyba końcu po coś udostępniają odpłatne API?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko nie wiem na ile "przeczesywania" Allegro jest legalne.

W chyba końcu po coś udostępniają odpłatne API?

hmm, trzeba by zapytac sie ryskadow jak sobie z tym radzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×