Jump to content
Sign in to follow this  
szogun

nieruchomoscihandlowe.pl, nieruchomoscimieszkalne.pl

Recommended Posts

mmm gdzie ja byłem że takie domeny przegapiłem :huh: według mnie to dobre rejestracje. Są jeszcze:

 

NieruchomosciKomercyjne

NieruchomosciBiurowe

NieruchomosciSpecjalne

NieruchomosciMagazynowe

NieruchomosciProdukcyjne

NieruchomosciUslugowe

 

Ty zgarnąłeś najlepsze. Adresy mimo że długie długie to konkretne, więc myślę że średnie/wysokie x.xxx jest realne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zależy Tobie na IDNach? :huh:

 

 

PS: Skoro nie wierzysz, to dlaczego masz NieruchomosciEuropa.pl?

 

Czestuj sie :D

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurcze chłopaki ale nie szalejcie tak bardzo :huh: wyraziłem swoją opinię na podstawie moich ostatnich do$wiadczeń z firmami które zajmują się nieruchomościami. Firmy z tej branży dostały "kota" w temacie adresów internetowych, więc albo jest tak dobrze ze firmy chcą się rozwijać, albo jest na rynku już tak duża konkurencja że tylko w internecie da się jeszcze być do przodu, pod warunkiem że posiada się ciekawą domenę i dlatego firmy mają odpowiednie budżety na takie adresowe wydatki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A propos domen, to bez obrazy, ale juz dawno nie widzialem takich

"Zatruty język szepczący bezwiednie"

 

Nie wiem czy to Pana brak profesjonalizmu, czy żarcik. Nieruchomosciami zajmuję się 10 lat. Mam na koncie setki projektów stron firmowych i zauważyłem tendencje wybierania domen związanych z profilem firm. Coraz mniej osob decyduje się na domenę zuczek.com.pl - jednakże wiedza ich jest bardzo mała, a kieszenie mają zapchane $$$. Mysle, ze firma poraj mogła by być zainteresowana jeżeli rozważamy sprzedaż domeny nieruchomoscihandlowe.pl

 

Wycenę bardzo trudno podjąć, ponieważ wszystko zależy od klienta końcowego. Ale cena za komplet oscyluje się w niskich granicach xx.xxx

 

Nie wroze zbicia kokosow wystawiajac te domeny na aukcje.

 

Pozdrawiam,

money.pl.

Edited by Money.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panie money.pl, nie kwestionuje tego co Pan napisal. Nalezy jednak spojzec na zlepek tychze wyrazow. Nawet gdyby mi za darmo dawali domene "nieruchomoscimieszkalne.pl" to bym jej nie przyjal. "obiektyhandlowe.pl" ujdzie, "domyhandlowe.pl" - w potocznym jezyku powszechnie uzywane... "nieruchomoscihandlowe.pl" tez jakos w tlumie nie straszy, ale to slowo "mieszkalne" budzi we mnie wrazenie, ze domena wymyslona na sile i bez polotu - cos jak "komismotoryzacyjny.pl" - niby poprawnie, aczkolwiek bez sensu. Popadlismy w zachwyt nad slowem "nieruchomosci" i tak jak jeszcze do niedawana wszyscy zachwycali sie domenami "nasza-....pl" "...2012...pl", tak dzisiaj na sile probuje sie tworzyc potworki ze slowem "nieruchomosci" (wkrotce "...online.pl" bedzie mialo swoj come back)

 

Powyzej wymienione domeny sa jak najbardziej poprawne gramatycznie, ale sa to frazy malo popularne i trudne do wpisania. Domeny sa strasznie dlugie. Dla kogos, kto jest "w branzy", takie domeny zapewne nie beda stanowily problemu - osobiscie jednak wolalbym poszukac sobie domeny potworka w stylu Web 2.0

 

Fakt faktem, ze poprzedniego posta pisalem z przymruzeniem oka, bo wartosci nie podalem i uzylem kilka ninji, lecz i teraz z trudem przychodzi mi jaka kolwiek wycena. Zazwyczaj staram sie nie wyceniac, a jedynie opiniowac, bo niejednokrotnie fantazje domainerow sa marzeniami scietej glowy, lub tej glowy czasami brak, bo dobre domeny sa wyceniane jako ninje...

 

Rynek sam zweryfikuje te opinie. Moje domeny tez nie zachwycaja i przyjmuje to z pokora i pewnym usmiechem, bo na forum wycenia sie czasami nie domene, a wystawiajacego te domeny. Nie kazdy musi sie zachwycac jak reszta i isc za stadem jak ciele. Moja opinia jest tylko jedna z wielu, a ze rozni sie od ochow, achow i zachwytow...

Edited by empireus

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Zatruty język szepczący bezwiednie"

 

Nie wiem czy to Pana brak profesjonalizmu, czy żarcik. Nieruchomosciami zajmuję się 10 lat. Mam na koncie setki projektów stron firmowych i zauważyłem tendencje wybierania domen związanych z profilem firm. Coraz mniej osob decyduje się na domenę zuczek.com.pl - jednakże wiedza ich jest bardzo mała, a kieszenie mają zapchane $$$. Mysle, ze firma poraj mogła by być zainteresowana jeżeli rozważamy sprzedaż domeny nieruchomoscihandlowe.pl

 

Wycenę bardzo trudno podjąć, ponieważ wszystko zależy od klienta końcowego. Ale cena za komplet oscyluje się w niskich granicach xx.xxx

 

Nie wroze zbicia kokosow wystawiajac te domeny na aukcje.

 

Pozdrawiam,

money.pl.

 

Mamy doczynienia z przedstawicielem Money.pl czy to tylko taki nick? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×