Jump to content
rako

www.bluxray.com

Recommended Posts

Witam.

Ponawiam prosbe o wycene tej domeny. W poprzednim poscie niestety chyba nie wszyscy zrozumieli (albo ja nie wytlumaczylem dokladnie) zamysl dla ktorego wykupilem ta domene.

Zacznijmy od pytania o znaczenie - "xray"- czyli promienie x albo po prostu przeswietlenie.

Znaczenia Blu-Ray nie musze chyba tlumaczyc.

A wiec co sadzicie o www.bluxray.com z przeznaczeniem na serwis recenzujacy wszystko co zwiazane z bluray?

Poczawszy od oddtwarzaczy , nagrywarki po gry i filmy?Cos podobnego do tego co sie znajduje na www.blu-ray.com.

 

Mam tez www.bluxxxray.com nie musze chyba tlumaczyc ... ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam.

Ponawiam prosbe o wycene tej domeny. W poprzednim poscie niestety chyba nie wszyscy zrozumieli (albo ja nie wytlumaczylem dokladnie) zamysl dla ktorego wykupilem ta domene.

Zacznijmy od pytania o znaczenie - "xray"- czyli promienie x albo po prostu przeswietlenie.

Znaczenia Blu-Ray nie musze chyba tlumaczyc.

A wiec co sadzicie o www.bluxray.com z przeznaczeniem na serwis recenzujacy wszystko co zwiazane z bluray?

Poczawszy od oddtwarzaczy , nagrywarki po gry i filmy?Cos podobnego do tego co sie znajduje na www.blu-ray.com.

 

Mam tez www.bluxxxray.com nie musze chyba tlumaczyc ... ^_^

 

 

Juz pisalem wycene w poprzednim poscie, ale upierdliwy jeZdes, wiec powtorze:

 

Gdy wpiszesz w Google razem wpisane jak w domenie "bluxray" to proponuje zamiane na "blue ray" a potem juz znajduje wlasciwe, ale...blu-ray technology itd.

 

Gdy wpiszesz w wyszukiwarke "blu x ray", to mi wyskakuje jedno wielkie g..... za przeproszeniem

 

Tyle tez jest moim zdaniem warta ta domena...ceny wypierdka, ewentualnie kufla piwa, co sobie nawarzylOs!

 

0 PLN

 

 

Czy teraz dotarlo, ze zarejestrowales ninje?

 

czy tez jeszcze ile razy napiszesz posty?

 

I jeszcze jedno:

 

BLU RAY nie ma zadnego zwiazku z promieniowaniem rentgenowskim! (X-rays)

 

 

jesli po poslku nie rozumiesz, to przeczytaj sobie po niemiecku

 

"Die Blu-ray Disc basiert auf einem blau-violetten Laser mit 405 nm Wellenlänge"

 

Czy teraz juz wiesz, ze te twe domeny to ninje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba nie potrzebnie sie unosisz...ja Twoja opinie juz przeczytalem,teraz prosze innych.

To co napisalem o tym , ze ktos nie zrozumial motywow dla ktorych zarejestrowlaem ta domene bylo wlasnie do Ciebie.

Slyszales kiedys o zwiazkach frazeologicznych? Wiec moze slyszales o takim "cos przeswietlic-czyli przyjrzec sie dokladniej,zrecenzowac).

To jest gra slow blu-ray , zamiast "-" wstawilem "x" i w ten sposob powstalo bluxray co laczy w sobie( blu ray oraz xray ).

Powtarzam moim zamyslem bylo stworzenie domeny dla kogos kto bedzie recenzowal ( przeswietalal ) wszystko co zwiazane z formatem zapisu blu-ray.

Nie wiem czy zrozumiales?Sorry nie znam niemieckiego ale moge Ci to napisac po wlosku francusku albo angielsku jesli wolisz?

 

P.s. Jezeli pijesz to co masz w swoim nicku to chyba zapominasz przecedzic to przez chlebek zeby to rozowe stracilo!

 

Pozdrowienia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jest gra slow blu-ray , zamiast "-" wstawilem "x" i w ten sposob powstalo bluxray co laczy w sobie( blu ray oraz xray ).

Powtarzam moim zamyslem bylo stworzenie domeny dla kogos kto bedzie recenzowal ( przeswietalal ) wszystko co zwiazane z formatem zapisu blu-ray.

 

Gra Słów = Sra Głów

Internauta nie chce się domyślać do czego jest ta domena, chce mieć wszystko na tacy. Przed wejściem na stronę ma być podany w/w tekst aby było wiadomo o co chodzi? Ktoś, kto będzie chciał postawić o tym portal zapewne znajdzie odpowiedniejszą domenę, za cenę rejestracji oczywiście.

PS. Skoro thenaturata stać na dostęp do internetu, myślę że wybiera bardziej wytrawne trunki, niż na 'Sok z gumijagód' ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jest gra slow blu-ray , zamiast "-" wstawilem "x" i w ten sposob powstalo bluxray co laczy w sobie( blu ray oraz xray ).

 

 

No to powodzenia...teraz tylko wystarczy, ze zmodyfikujesz nieco BLU RAY, tak aby wykorzystywal wiazke promieni rentgenowskich i se mozesz opatentowac to cudo i cieszyc sie domena BLUXRAY

 

Aha, promienie rentgenowskie sa niewidoczne dla oczu...to w kontekscie polaczenia slow BLU i X-RAY...

 

A na marginesie, to kaszanka ma wiecej w sobie uporzadkowania niz to twoje tworzenie nowych slow...

 

P.s. Jezeli pijesz to co masz w swoim nicku to chyba zapominasz przecedzic to przez chlebek zeby to rozowe stracilo!

 

Pozdrowienia.

 

ja pijam tylko rum bacardi i wodke absolut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×