Jump to content
kwalejko

www.forumpozycjonowanie.pl wystartowało

Recommended Posts

Myślę, że na początek będziesz musiał płacić kilku osobą, co na tym się znają za każdy post na forum.

Tak też myślę, ale trzeba takie osby znaleźć. Posty muszą być wartościowe.

Pozdrawiam

Krzysztof

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fakt, że PhpBB jest jednym z najbardziej znanym silnikiem wsród wyznawców fora.pl i redaktorów PC LAB, którzy swoją wiedzę wynoszą głównie z uslysz-przekaz. Nie chcę mi się dyskutować dalej na ten temat, ale sam na własnej skórzę się przekonałem i dlatego zaczalem korzystac z vbulletin.

 

Amen .... po 2 latach używania phpBB nie chce patrzeć na tą amatorkę. Odkąd mam Vbulletin zastanawiam się czemu nie zdecydowałem się wczesniej.

 

Ale żeby nie było tak do końca OT to domena forumpozycjonowanie.pl jest tragiczna.

To jest akurat ten typ strony gdzie sporo osób wpisuje nazwę z palca.

 

No i gramatycznie to jest "Piętaszek zjeść twoja kobieta" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale żeby nie było tak do końca OT to domena forumpozycjonowanie.pl jest tragiczna.

To jest akurat ten typ strony gdzie sporo osób wpisuje nazwę z palca.

 

No i gramatycznie to jest "Piętaszek zjeść twoja kobieta" :)

 

Witam,

ja też jeśli bym miał mieć domenę www.piętaszek_zjeść_twoja_kobieta.pl to nie byłbym z niej zadowolony.

 

Wolę mieć domenę: www.forumpozycjonowanie.pl, niż aby było gramatycznie: www.forumopozycjonowaniu.pl, czy na subdomenie www.forum.optymalizacja.com (co zresztą też według ciebie jest domeną typu "Piętaszek zjeść twoja kobieta"

 

"To jest akurat ten typ strony gdzie sporo osób wpisuje nazwę z palca." - uważam iż jeśli tak jest, to jest dobra nazwa.

Pozdrawiam

Krzysztof

Share this post


Link to post
Share on other sites

napomknę tylko że pozycjonowanie = SEO a kombinacji z SEO jest wolnych mnóstwo.

 

ForumSEO.pl na przykład :wacko: Krócej i wizualnie atrakcyjniej.

Wtedy w tytule i meta możesz dać słowa zwiazanie z pozycjonowaniem. Content zrobi reszte.

 

No ale jako autor forum o pozycjonowaniu takie rzeczy powinienes wiedziec :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
napomknę tylko że pozycjonowanie = SEO a kombinacji z SEO jest wolnych mnóstwo.

 

ForumSEO.pl na przykład :wacko: Krócej i wizualnie atrakcyjniej.

 

No tak, tylko że osoba nie wiedząca co to jest SEO, w wyszukiwarce wpisze pozycjonowanie, a nie seo. I łatwiej jest wypozycjonować domenę na słowo pozycjonowanie zawierającą słowo pozycjonowanie niż seo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No tak, tylko że osoba nie wiedząca co to jest SEO, w wyszukiwarce wpisze pozycjonowanie, a nie seo. I łatwiej jest wypozycjonować domenę na słowo pozycjonowanie zawierającą słowo pozycjonowanie niż seo.

 

ale to jest forum a nie serwis, template oparty na returning customer / loyalty factors. Znajdzie załóżmy w wyszukiwarce wejdzie i na następny dzień zapomni gdziebył, albo nawet jak nei to ma wystarczający sznureczek do wpisania żeby zrobić typo.

Pozatym nie widzę aby ceneo.pl ecotravel.pl czy vtrip.pl czy fly.pl miały kłopoty z pozycjonowaniem tylko dlatego bo nie mają keywordu w nazwie :wacko:

 

Ale nie bede robił OT ....zrobisz jak uważasz, nie mój interes. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale to jest forum a nie serwis, template oparty na returning customer / loyalty factors. Znajdzie załóżmy w wyszukiwarce wejdzie i na następny dzień zapomni gdziebył, albo nawet jak nei to ma wystarczający sznureczek do wpisania żeby zrobić typo.

Pozatym nie widzę aby ceneo.pl ecotravel.pl czy vtrip.pl czy fly.pl miały kłopoty z pozycjonowaniem tylko dlatego bo nie mają keywordu w nazwie :)

 

Ale nie bede robił OT ....zrobisz jak uważasz, nie mój interes. :)

 

MiśUszatek miał rację. Trzeba było rejestrować jak podpowiadał :wacko:

 

 

#forumSEO.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Więc jak widzę doszliście do wniosku, że nazwa nie odgrywa roli. Więc po co tyle krzyku?

Mam sporo klientów na codzień, i jak powiem im o pozycjonowaniu stron, to nie wiedzą o co chodzi. Tym bardziej nie mają pojęcia co to znaczy SEO.

Pozdrawiam

Krzysztof

Share this post


Link to post
Share on other sites
[..]

Mam sporo klientów na codzień, i jak powiem im o pozycjonowaniu stron, to nie wiedzą o co chodzi. Tym bardziej nie mają pojęcia co to znaczy SEO.

[...]

 

I takich chcesz mieć użytkowników?

Tak jak napisał MiśUszatek to forum powinno być dla ludzi znających sie na tym a Ci wiedzą co znaczy SEO :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak jak napisał MiśUszatek to forum powinno być dla ludzi znających sie na tym a Ci wiedzą co znaczy SEO :wacko:

Ja sie tu nie zgodze, forum jest dla ludzi którzy, coś zaczynaja i nie mają o tym zielonego pojęcia i starają sie znaleźć informacje o tym jak i dla tych którzy to pojecie mają i chcą to przekazać innym lub poszerzyć.

A co do phpbb3 ja go używam i nie mam żadnego problemu z tym skryptet. Ten Vbulletin jest zbyt przerekklamowany, znam wielkie fora które korzystają z phpbb3 i nie mają żadnego problemu, np: link. Pzdr.

Edited by roberto_one

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja sie tu nie zgodze, forum jest dla ludzi którzy, coś zaczynaja i nie mają o tym zielonego pojęcia i starają sie znaleźć informacje o tym jak i dla tych którzy to pojecie mają i chcą to przekazać innym lub poszerzyć.

A co do phpbb3 ja go używam i nie mam żadnego problemu z tym skryptet. Ten Vbulletin jest zbyt przerekklamowany, znam wielkie fora które korzystają z phpbb3 i nie mają żadnego problemu, np: link. Pzdr.

Dzięki za poparcie, masz rację, to forum ma być dla każdego.

Pozdrawiam

Krzysztof

Share this post


Link to post
Share on other sites
No tak, tylko że osoba nie wiedząca co to jest SEO, w wyszukiwarce wpisze pozycjonowanie, a nie seo. I łatwiej jest wypozycjonować domenę na słowo pozycjonowanie zawierającą słowo pozycjonowanie niż seo.

No to ja Ci życzę powodzenia we wbiciu u Pana Googla do top50 z tym forum na słowo kluczowe "pozycjonowanie".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×