Jump to content
rolex

lotydousa.com prosze o wycene

Recommended Posts

Guest anglik
nie, nie licytuja tego koledzy, prosze o wycene na forum.

15 zł +VAT

Ze wzgledu że domena dzisiaj opłacona, a PL zarezerwowane, bez względu na to co mówią moje oczy w goglach.

 

Pozdrawiam.

ps.

nie mam nic do osób licytujących oraz do wystawiającego aukcję

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
0PLN

Jak chcesz sobie pobiegac to idz na bieżnię i nie biegaj mi bez sensu po całym dziale. Jak chcesz wyceniac ze znakami zapytania to chyba pomyliłeś formę wyrażania opinii. Znak zapytania przeważnie daje wystaiajacy domene w tym dziale.

Co to za wycena 0PLN? Uzasadnij czemu tak uważasz.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak chcesz sobie pobiegac to idz na bieżnię i nie biegaj mi bez sensu po całym dziale. Jak chcesz wyceniac ze znakami zapytania to chyba pomyliłeś formę wyrażania opinii. Znak zapytania przeważnie daje wystaiajacy domene w tym dziale.

Co to za wycena 0PLN? Uzasadnij czemu tak uważasz.

 

Pozdrawiam.

 

Bo być może może się mogę pomylić. Nawet o 5PLN. Prawdopodobnie się nie pomyliłem, ale daję sobie taki margines błędu. W obie strony - bo domena może być warta nawet -5PLN... i co wtedy? Pomidor!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Bo być może może się mogę pomylić. Nawet o 5PLN. Prawdopodobnie się nie pomyliłem, ale daję sobie taki margines błędu. W obie strony - bo domena może być warta nawet -5PLN... i co wtedy? Pomidor!

No i trzeba było tak odrazu napisac. Zawsze w pewien sposób uzasadniamy nasze opinie.

Wyceny typu 0PLN bez uzasadnienia są pozbawione sensu.

 

Pozdrawiam.

ps.

Jak chcesz sie wyszalec przy wycenach to wpadaj częsciej, codziennie jest nowa dostawa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×