Jump to content
Sign in to follow this  
kwalejko

Konkurs - jakie nagrody

Recommended Posts

Witam,

ponownie temat www.forumpozycjonowanie.pl. Chciałbym w tym tygodniu ogłosić konkurs na najaktywniejszego użytkownika forum.

Największy problem, to trafne nagrody. Takie, które by przyciągnęły użytkowników i zachęciły do uczestnictwa w nim.

Proszę o propozycje. Najlepiej nagrody, które łatwo można kupić, np. na allegro.

Pozdrawiam

Krzysztof

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nie uważasz, że jak dla pozycjonerów, to najlepszymi nagrodami byłyby związane z pozycjonowaniem - roczne abonamenty do serwisów analizujących pozycje, albo swl, itp?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Największy problem, to trafne nagrody. Takie, które by przyciągnęły użytkowników i zachęciły do uczestnictwa w nim.

 

Ciekawe domeny? :-)

 

 

Grzesiek

Share this post


Link to post
Share on other sites
A nie uważasz, że jak dla pozycjonerów, to najlepszymi nagrodami byłyby związane z pozycjonowaniem - roczne abonamenty do serwisów analizujących pozycje, albo swl, itp?

Dobry pomysł, a jakieś konkretne adresy, gdzie kupić? Byłbym wdzięczny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może odtwarzacze mp3?

Też dobry pomysł, super by było aby najlepiej jakieś aukcje na allegro podać. Mieszkam za granicą, i najlepiej dla mnie by było kupić na allegro i bezpośrednio wysyłkę zrobić do zwycięzcy - zwycięzców.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mysle, że nagroda pienięzna będzie najlepiej trafna.

Też ciekawy pomysł.

Jakie proponujesz kwoty, za 1 miejsce, drugie i trzecie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koniecznie jest potrzebna osoba, która będzie opiekowała się twoim forum, poszukaj jej na webtips.pl.

 

Układ forum jest do duszy na dodatek forum nie jest zbyt czytelne. Poradzam przejście na MyBB - i wcale nie musisz za to płacić. Mógłbym Ci troche doradzic - jak chcesz to wal na PM, koszt = 0zł.

 

Pierwsza sprawa to zmiana skryptu - http://mybboard.pl/

Drugą sprawą priorytetową to zmiana stylu forum i wcale nie musisz za to płacić! - http://mods.mybboard.net/view/afresh-leaf, jak zainstalowac skin? sprawdz na forum.

Trzecią sprawą jest przeniesienie bazy - http://community.mybboard.net/showthread.php?tid=4245

 

Pozniej koniecznie jest zaopatrzenie się w dobry top, polecam grafika melnarowicz.pl. Bierzę tanio - 50zł od loga. (realizacja 1-3dni)

 

Następnie zmien ikony forum na jakies tematyczne i zrób konkurs na zasadzie -

 

"Aby uczestniczyć w konkursie Twój licznik postów musi wynosić :1, a jego ciąg znaków nie może być mniejszy niż 50. - następnie wyraz opinie(link do tematu) co chciałbyś zmienić na Forum - jesli twoim zdaniem wszystko jest na miejscu, wyraz opinie dot. sposoby reklamu forum, rutynowej konserwacji, błędów. Natomiast! Jeśli nie masz pomysłu na reklame, modernizacje itp. wyraz po prostu opinie o naszym forum! Posty które najbardziej nam pomogą w rozwoju zostaną nagrodzone"

 

Mogłem troszke pogmatwać, ale pisałem na szybko a sens na pewno jest. Konkurs nie powinien dyskwalifikować młodych pozycjonerów i być dostępny dla wszystkich.

 

1st - 200zł

2st - 100zł

3st - 50zł

 

Zmień układ Forum - dałeś za dużo działow. Na razie przyczepie się do samej góry.

 

Regulamin Forum - ok w dziale powinien powstać temat "komentarze do regulaminu"

Sprawy forum - ale jakie sprawy? Najlepiej zrobić "O serwisie" a w ogóle to wykasowac

Propozycje/Problemy/Sugestie/Zapytania - a na kij to komu? Ty jestes administratorem, a problemy podczepiamy do "O serwisie" - NIE POTRZEBNY!!!

Pozdrowienia/Życzenia - tutaj zaszalałeś! Koniecznie do kasacji!

 

Dalej nie będę sie wypowiadał, ponieważ nie mam zielonego pojęcia o pozycjonowaniu.

 

/edit

 

Powodzenia :)

Edited by szogun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogę zostać sponsorem 3 licencji na System kontroli i wymiany linkami w zakresie własnego zaplecza (dla pozycjonerów) - LYNK (którego autorem jest Interson).

Łączna wartość nagród: 357 PLN.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Układ forum jest do duszy na dodatek forum nie jest zbyt czytelne. Poradzam przejście na MyBB - i wcale nie musisz za to płacić. Mógłbym Ci troche doradzic - jak chcesz to wal na PM, koszt = 0zł.

 

Pierwsza sprawa to zmiana skryptu - http://mybboard.pl/

Drugą sprawą priorytetową to zmiana stylu forum i wcale nie musisz za to płacić! - http://mods.mybboard.net/view/afresh-leaf, jak zainstalowac skin? sprawdz na forum.

Trzecią sprawą jest przeniesienie bazy - http://community.mybboard.net/showthread.php?tid=4245

 

Pozniej koniecznie jest zaopatrzenie się w dobry top, polecam grafika melnarowicz.pl. Bierzę tanio - 50zł od loga. (realizacja 1-3dni)

 

Następnie zmien ikony forum na jakies tematyczne i zrób konkurs na zasadzie -

 

"Aby uczestniczyć w konkursie Twój licznik postów musi wynosić :1, a jego ciąg znaków nie może być mniejszy niż 50. - następnie wyraz opinie(link do tematu) co chciałbyś zmienić na Forum - jesli twoim zdaniem wszystko jest na miejscu, wyraz opinie dot. sposoby reklamu forum, rutynowej konserwacji, błędów. Natomiast! Jeśli nie masz pomysłu na reklame, modernizacje itp. wyraz po prostu opinie o naszym forum! Posty które najbardziej nam pomogą w rozwoju zostaną nagrodzone"

 

Mogłem troszke pogmatwać, ale pisałem na szybko a sens na pewno jest. Konkurs nie powinien dyskwalifikować młodych pozycjonerów i być dostępny dla wszystkich.

 

1st - 200zł

2st - 100zł

3st - 50zł

 

Zmień układ Forum - dałeś za dużo działow. Na razie przyczepie się do samej góry.

 

Regulamin Forum - ok w dziale powinien powstać temat "komentarze do regulaminu"

Sprawy forum - ale jakie sprawy? Najlepiej zrobić "O serwisie" a w ogóle to wykasowac

Propozycje/Problemy/Sugestie/Zapytania - a na kij to komu? Ty jestes administratorem, a problemy podczepiamy do "O serwisie" - NIE POTRZEBNY!!!

Pozdrowienia/Życzenia - tutaj zaszalałeś! Koniecznie do kasacji!

 

Dalej nie będę sie wypowiadał, ponieważ nie mam zielonego pojęcia o pozycjonowaniu.

 

/edit

 

Powodzenia :)

Witam,

dziękuję bardzo za tak duże zainteresowanie tematem.

Przejść na inny skrypt? Narazie pozostanę przy by Przemo, pomimo że miałem przy nim mnóstwo problemów. Dlaczego? Otóż mam osobę, która zajmuje się wszystkimi moimi forami, a wszystkie są na tym skrypcie. Próbowałem zmienić na IPB, jednak osoba która miała zajmować się nad techniczna funkcjonalnością wyjechała za granicę, sporo funkcji nie działało, forumowicze narzekali.

Nowy top? Jak najbardziej. Postaram sie skontaktować z osobą, którą zaproponowałeś.

Bardzo dobry pomysł jest dotyczący moderatora, może nawet administratora forum, który by czuwał nad funkcjonalnością. Ale taka osoba to skarb.

Pozdrawiam

Krzysztof

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×