Jump to content
pb

[allegro] euro20l2.info

Recommended Posts

Miałem dać tag [humor], ale może nie dla wszystkich to będzie śmieszne, a już na pewno nie dla zwycięzcy aukcji. Lepiej by zrobił, gdyby wydał kasę na lepszy monitor albo okulary. ;-)

 

http://allegro.pl/item191233307.html

 

[edit] Śmieszne są te zapisy „zachęcam do licytacji, bo aukcja zostanie najprawdopodobniej zakończona przed czasem”, podczas gdy potem aukcja trwa sobie w najlepsze do ostatniej sekundy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawet czcionka nazwy domeny jest ustawiona na taką, żeby optycznie litera L przypominała jak najbardziej jedynkę ^_^ Wydaje mi się, że takie praktyki są niedozwolone przez prawo, ale mogę się mylić ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nawet czcionka nazwy domeny jest ustawiona na taką, żeby optycznie litera L przypominała jak najbardziej jedynkę ^_^ Wydaje mi się, że takie praktyki są niedozwolone przez prawo, ale mogę się mylić ;P

 

Zawsze można wystąpić z paragrafu o doprowadzeniu do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, ale po co w ogóle się w to pchać, skoro wystarczyłoby się upewnić przed licytacją, np. wklejając tekst z aukcji do notatnika czy innego worda?

 

Gdybym wcześniej zobaczył aukcję, tobym zgłosił allegro manipulację słowami kluczowymi (w tytule jest 2012), ale tak 7 minut przed końcem, to już było za późno. W sumie zwycięzca może chyba odmówić finalizacji na tej samej podstawie, ale musiałby się w porę zorientować, albo ktoś życzliwy musiałby dać mu znać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda, ze tego nie widziałem wcześniej. Nauczyłbym takiego cwaniaka jak sie handluje na allegro ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekwe ilu 'królików'..... pewnie by się znalazło na upartego ze trzech....

 

Jak ktoś go dorwie w Swoje ręce to proszę o dostarczenie go żywego do mojego gabinetu specjalistycznego.

Wstrzyknę mu FENOL dosercownie i poinformuję forumowiczów o reakcji jego organizmu.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Fenol

 

Lekarz

 

post ma charakter czysto sytuacyjny, nie chciałem nikogo obrazic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdybym nie przeczytał 2 postu w tym temacie to w życiu bym sie nie skapnąl, że tam jest l a nie 1. Ciekawe czy ten koleś myślał że się nie wyda czy co??

Share this post


Link to post
Share on other sites

witam

 

koles zgarnal wszystkie wazniejsze tld z EURO20L2 pewnie niebawem bedzie "wypuszczal" nastepne na allegro.

zarejestrowane sa rowniez wszystkie domeny euro2O12 (litera O zamiast zero) ....

pewnie na dniach pojawia sie kolejne na aukcjach.

 

pzdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×