Jump to content
Sign in to follow this  
GibkiLopez

olimpiada2012.info

Recommended Posts

Zdziwiło mnie, że do 2016 (tyle tylko sprawdziłem) wszystko było zajęte a ta czekała na mnie. Jest trochę czasu żeby ją podnieść, problem w tym, że sportem w życiu się nie interesowałem i dla mnie to nuda jak flaki z olejem :P

 

Ale jak uważacie? Ładna domena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam, ja posiadam domenkę olympicgames2012.biz. Jest dobrze wypozycjonowana na słowa olympic games 2012, olympic games london 2012, jednak zastanawiam co mogę na niej postawić? Bo jak zbuduję serwis o olimpiadzie, to za 4 lata straci on na warości, a przezyje tylko prawdziwy bum w okresie olimpiady. Więc myślę, że ta domena nie jest wiele warta, tak samo myślę o twojej.

Są to domeny okresowe, więc nie traktowałbym je jako bardzo wartościowe.

Pozdrawiam

Krzysztof

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem nowy w temacie, dlatego pytam fachowców.

 

Tak jak mówiłem, dziwne, że wszystkie są wykupione. Czy gdyby nawet stała dość wysoko w google to nic z niej nie będzie? Wiem że to domena okresowa, ale ten okres nie jest tak krótki jak sama olimpiada - eliminacje, jakiś serwis informacyjny. Na tyle nieudacznych domen które widziałem ta wydała mi się całkiem przyzwoita, mówię to jako laik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś chce zbudować serwis aby przynosił pieniądze przez 4 lata, to jak najbardziej. Dla mnie żal by było, jakbym włożył w budowę mnóstwo pracy i trzeba by było rozstać się z serwisem za 4 lata, i coś nowego tworzyć. Taka prawda.

Tak jak pisałem, mam domenę www.olympicgames2012.biz, która jest w wyszukiwarce .com i .co.uk na podane wyżej frazy w pierwszej dziesiątce. Nie zamierzam jednak budować na tej domenie serwisu, chyba że postawię jakiś blog, który z czasem będzie tylko zapleczem pozycjonerskim.

A, że ludzie porejestrowali wszystkie domeny z tej tematyki, to nie świadczy o niczym.

Pozdrawiam

Krzysztof

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym kierunku narazie poszedłem, wrzuciłem bloga. Hmm, wydawało mi się, że skoro wszystko do 2016 i troche jeszcze dalej jest zajęte, to coś może z tego być. Nie rozumiem po co ktoś kupuje domene olimpiada2016.info a zostawia wolną 2012. To w zasadzie miało największy wpływ na decyzję, poza tym jest jeszcze trochę czasu na zbudowanie czegoś.

 

Blog informacyjny jakiś pracochłonny nie jest - informacje będą się ukazywać co chwile tylko ucichnie trochę szum po Pekinie. Pażyjem - uwidim.

 

A z ciekawości jak uważacie, ile w tym momencie można za takie coś dostać na allegro chociażby? Poważnie 0zł?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×