Jump to content
Sign in to follow this  
Grzegorz

AlbumFotograficzny.pl

Recommended Posts

Ciekawa domena. Jak dla mnie niskie x.xxx

 

450 zł

 

Widzę ,że wyceny też zależą od osoby,która daje do wyceny domeny :P

 

Nie widzę dla liczby pojedyńczej tak wielkich możliwośći do wykorzystania tak jak dla np: "fotoalbum" itp.

 

Strasznie wygląda L.P :P

 

Na galerię "fotek" moim zdnaiem za długa.

 

Zdaje się na Twoje doświadczenie i wierzę ,że masz jakieś przeznaczenie dla niej:)

 

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzę ,że wyceny też zależą od osoby,która daje do wyceny domeny :P

 

 

To chyba oczywiste, że każdy wycenia inaczej ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Widzę ,że wyceny też zależą od osoby,która daje do wyceny domeny :rolleyes:

 

Jakoś nie wydaje mi się, bym przeczytał to bez zrozumienia :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podobnie jak kredytyhipoteczne.pl hehe :rolleyes:

Żart:-)

:wacko::)

 

Ja bym wycenił domenę aktualnie na średnie x xxx do niskiego xx xxx dla końcowego klienta. AlbumRodzinny.pl poszedł właśnie na Dropped za 1470zł. Ostatnio jako broker robiłem rozpoznanie w domenach fotografia/albumy i ciężko było znaleźć coś w cenach niższych niż xx xxx.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:rolleyes::wacko:

 

Ja bym wycenił domenę aktualnie na średnie x xxx do niskiego xx xxx dla końcowego klienta. AlbumRodzinny.pl poszedł właśnie na Dropped za 1470zł. Ostatnio jako broker robiłem rozpoznanie w domenach fotografia/albumy i ciężko było znaleźć coś w cenach niższych niż xx xxx.

 

Jakby Twój klient był zainteresowany to AlbumyFotograficzne.pl też są moje:-)

Co do AlbumRodzinny.pl to tanio poszła.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:rolleyes::wacko:

 

Ja bym wycenił domenę aktualnie na średnie x xxx do niskiego xx xxx dla końcowego klienta. AlbumRodzinny.pl poszedł właśnie na Dropped za 1470zł. Ostatnio jako broker robiłem rozpoznanie w domenach fotografia/albumy i ciężko było znaleźć coś w cenach niższych niż xx xxx.

Nie pytałeś się mnie o fotorelacje.pl :)

 

AlbumFotograficzny.pl podoba mi się. Wycena domen 2-członowych, to wyższa szkoła jazdy .:)

Generalnie myślę podobnie jak icered.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ostatnio jako broker robiłem rozpoznanie w domenach fotografia/albumy i ciężko było znaleźć coś w cenach niższych niż xx xxx.

 

Trzeba było rozpoznanie zrobić na forum, na pewno byłoby sporo tańszych propozycji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakby Twój klient był zainteresowany to AlbumyFotograficzne.pl też są moje:-)
Nie pytałeś się mnie o fotorelacje.pl :rolleyes:
Trzeba było rozpoznanie zrobić na forum, na pewno byłoby sporo tańszych propozycji.

Narazie robiłem dla nich tylko oszacowanie ile będzie kosztować ich kupno odpowiedniej domeny do serwisu. Wysyłałem zapytania tylko o kilka domen... Zresztą patrząc po whoisie czasami od razu wiem jakiej wielkości będzie zaproponowana cena. ;-) Dla oszacowania nie było potrzeby robić zamieszania na forum. Gdy będą konkrety wtedy napewno dam znać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zresztą patrząc po whoisie czasami od razu wiem jakiej wielkości będzie zaproponowana cena. ;-)

Dobre, pewnie większość widząc np. hmns96835 dość szybko zapomina o danej domenie :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobre, pewnie większość widząc np. hmns96835 dość szybko zapomina o danej domenie :rolleyes:

:wacko: No niestety, to nie jest aż tak bogaty klient. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×