Jump to content
Sign in to follow this  
Grzegorz

Mały błąd:-)

Recommended Posts

Też miałem o tym pisać, ale już nie mam siły do allegro. Nagle okazuje się, że dwóch najmocniejszych domen w zestawie... nie ma w zestawie.

Przynajmniej napisał to na wczesnym etapie licytacji, tylko pozostaje kwestia tego, czy wszyscy do tego momentu doczytali...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też miałem o tym pisać, ale już nie mam siły do allegro. Nagle okazuje się, że dwóch najmocniejszych domen w zestawie... nie ma w zestawie.

Przynajmniej napisał to na wczesnym etapie licytacji, tylko pozostaje kwestia tego, czy wszyscy do tego momentu doczytali...

Na szczęście cena minimalna nie została osiagnięta ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ho ho... Myślę, że do tysiąca dojdzie, ale cena minimalna jest chyba wyższa. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to zabawię się teraz w detektywa:

 

Proszę oto inna aukcja tego samego allegrowicza która dziś się zakończyła

http://allegro.pl/item190978442_voipsystem...a_od_2005r.html

 

a na aukcji 18 domen widzimy jako ostatnią domenę tę samą która została sprzedana na aukcji zakończonej dzisiaj

http://allegro.pl/item191266076_hit_zestaw...zne_oferty.html

 

Czyli trwały dwie rózne licytacje w tym samym czasie i na każdej była oferowana ta sama domena.

Jeśli dobrze się przyjrzymy to zauważymy że allegrowicz który wygrał licytację voipsystem.pl licytuje na aukcji 18 domen.

A jeśli sprawdzicie jego inne licytacje to możecie zauważyć że licytują na nich te same osoby a oferowane są domeny z zestawu 18 domen.

 

Szkoda że często licytację nie są do końca uczciwe ale potrafię zrozumieć że chłopak chce zarobić....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×