Jump to content
Sign in to follow this  
EDDy

Payroll.pl

Recommended Posts

Firmy zajmujace sie kadrami/placami nie narzekaja na brak pieniedzy. Dodam, ze pod com.pl oraz info.pl sa serwisy owych firm. Jaka jest wg Was szacunkowa wartosc tej domeny?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg. mnie dobry zakup. Termin dla zainteresowanych dobrze znany. Rozwijające się przedsiębiorstwa coraz cześciej(nie wierzę że tendencja się odwróci) częśc swoich obowiazków zwłaszcza nie zwiazanych konkretnie ze swoją działalnością oddają wyręczająm je usługodawcom.

No i .pl jest wielką zaleta domeny.

Nie jestem w stanie wycenić, ale zazdroszcze refleksu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Polsce nie jest szeroko znany termin taki jak payroll. Nigdy w Polsce z takim terminem się nie spotkałem. Jeśli to byłoby payroll.co.uk to naprawdę trzymałbyś w ręku niezłego asa. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
W Polsce nie jest szeroko znany termin taki jak payroll. Nigdy w Polsce z takim terminem się nie spotkałem. Jeśli to byłoby payroll.co.uk to naprawdę trzymałbyś w ręku niezłego asa. :)

 

w Polsce payroll dla ludzi z branzy jest bardzo dobrze znany

Share this post


Link to post
Share on other sites

icered: masz rację, w Polsce ten termin jest mało znany. Jeśli by była to domena z końcówką co.uk, to by było coś, ale niestety jest pl. Zresztą , myślę że też by nie miała wielkiej wartości. Ponadto jest to zawężona nazwa. Mieszkam w Anglii od kilku lat i wiem, że firmy świadczące usługi księgowe, nie ograniczają się tylko do tej usługi, ale robią księgowość w pełnym zakresie. Chociaż nie ukrywam, że ile jest osób na ziemi tyle może byc pomysłów na zastosowanie tej domeny. I może okazać się, że komuś właśnie ta domena jest wymarzoną domeną.

Pozdrawiam

Krzysztof

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×