Jump to content
Grzegorz

Spiewniki.pl

Recommended Posts

Guest anglik

Śpiewniki harcerskie, no nie za bardzo; harcerze na wymarciu, pojawiają się tylko na Święto Zwyciestwa.

Gitarowe.... no nie, bo harcerzy coraz mniej.

Religijne, chyba też nie (nie znam się dokładnie), ale tam chyba mają jakieś modlitewniki z psalmami, czy coś w tym guście.

Rockowe.. no może takie będą dobre.

Ale dam Ci radę, jak już kombinujesz w tym kierunku to nie zapomnij o tych co na morzu.

Pośpiewaj z nimi szanty.

 

Według mnie Reg Fee.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

@Grzegorz powiem Ci szczerze że zaczynasz mnie naprawdę bardzo irytowac, bo widzę że nic do Ciebie nie dociera.

 

1. Zauważyłeś że założyłeś dzisiaj dwa tematy w dziale problemów i Swoimi nie przemyślanymi postami je poprostu jak dla mnie zamknąłeś. Ja np. chciałem w nich zabrac głos, ale pomyslełem że nie sensu bo zaraz coś znowu palniesz i będzie głupio na forum (czyt. wysypisko gó...).

 

2. Dałeś domene do opinii, więc pocxzekaj na opinie innych userów i jak stwierdzisz że już nic więcej nie da się powiedziec w tym temacie to napisz coś z głową.

 

3. Już dwa razy pisałem Ci o czacie, wejście jest6 dostępne w prawym górnym rogu. Zawsze jest tam ktoś wieczorem i możesz wymienic poglądy na temat np. dzisiejszych opinii w tym temacie. Ty chyba nie byłeś tam ani razu.

 

4. Jeżeli to się podoba adminstracji to możesz śmiecic po całym forum, ale nie będziesz śmiecił w tym dziale. To już się skończyło. I nie ODPISUJ na tego posta, tylko wpadnij wieczorem na czat, ja też tam bywam i możemy pogadac, wymienic opinie. Po to to jest do jasnej cholery.

 

5. Jeżeli odpiszesz na tego posta to będziesz dla mnie człowiekiem; jak to moja córka mówi który ma 'kuku na muniu".

 

Pozdrawim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po pierwsze to będę się wypowiadał jak chcę i kiedy chcę.

Nie wydaje mi się także żebym śmiecił na tym forum. Z tego co pamiętam nie miałem "bana".

Na czat raczej nie wpadnę, a już na pewno nie z Tobą. Mój post był odpowiedzią na Twój i tyle, a Ty dorobiłeś całą telenowelę.

Prosiłbym również abyś nie wypowiadał się więcej pod moimi postami, a ja zrobię to samo.

A co sądzą inni forumowicze o tej domenie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Jeżeli chcesz cos dopisac użyj opcji EDIT, a nie strzelaj postami jak z rękawa (chodzi mi o to KD). Ja też wtedy zedytuję post.

 

Pozdrawiam.

 

EDIT na tym czacie naprawde jest fajnie; poważne rozmowy przeplataja się z żartami i chichraniem się....

ostatnio z D0m4 zaoferowliśmy domenę Timiemu i Goselowi hurra-hurra-mamy-euro-polska-i-ukraina-a lenin-lubi-czekolade.biz ; chłopaki myślą nad nią i szykują się chyba do wzięcia kredytu na zakup..

Share this post


Link to post
Share on other sites
EDIT na tym czacie naprawde jest fajnie; poważne rozmowy przeplataja się z żartami i chichraniem się....

ostatnio z D0m4 zaoferowliśmy domenę Timiemu i Goselowi hurra-hurra-mamy-euro-polska-i-ukraina-a lenin-lubi-czekolade.biz ; chłopaki myślą nad nią i szykują się chyba do wzięcia kredytu na zakup..

Seles z keywordem chcą kupić hurra-hurra-euro-w-polsce-i-nawet-w-ukrainie-a-stalin-lubi-kakao.info.pl ! Lichwa Bank im pożyczki udziela...

Na chacie jest naprawdę miło i sympatycznie, zapraszam Grzegorza.

Co do domeny... na start Regfee, przy dobrym kicie na allegro może 250zł

 

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam na CHAT

Share this post


Link to post
Share on other sites
Seles z keywordem chcą kupić hurra-hurra-euro-w-polsce-i-nawet-w-ukrainie-a-stalin-lubi-kakao.info.pl [...]

 

Pewnie bysmy kupili gdyby to by bylo .biz.pl ;):)

 

Spiewniki.pl - ciezko bedzie sprzedac - max 500 zl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W wątku zrobił się śmietnik uważam. Co do sprzedaży/darowizny, to skontaktuj się z Ojcem Rydzykiem.

Lepszego połączenia niż z TV Trwam nie widzę. Dla mnie poniżej regfee

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co do sprzedaży/darowizny, to skontaktuj się z Ojcem Rydzykiem.

Ojcem DYREKTOREM CSsR Tadeuszem Rydzykiem. Nie bluźnij !

Ja bym na twoim miejscu Grzegorzu nie sprzedawał jednak tej domenki - pobaw się trochę googlarką i znajdź jak najwięcej biesiadnych piosenek + duuużo adsense... zwróci się bardzo szybko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×