Jump to content
grastabakalator

Biznesdomena.pl

Recommended Posts

Inaczej "super moderatorzy" , tzn. cos pomiedzy moderatorem a młodszym adminem. ;)

 

hmm, dziwne..i jeszcze wszystkie inne końcówki z "biznesdomena" są wolne? Jak to możliwe? ;) ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zalogowałem się na to cudo

Oferty:

 

www.nieruchomoscirumia.pl - 800 zł ;)

 

www.artwnetrze.pl ;)

ciekawa, niepowtarzalna, nietuzinkowa

jeszcze w atrakcyjnej cenie może być Twoja

 

www.umeblowac.pl : 300 zł ;)

 

www.twojebrylanty.pl : 250 zł :)

 

domorati.pl : 300 zł ;)

 

jakiemieszkanie.pl : 300 zl ;)

 

Teraz premium:

 

BiuroWynajem.pl ;)

NieruchomosciWynajem.pl ;)

 

;) ?? ;)

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym tak od razu nie przekreślał tego forum. Mocno rozbudowane działy sprzedaży może przyciągnąć wiele osób, wystarczy spojrzeć na forum domen w goldenline.pl , większość to oferty sprzedaży, a więc zapotrzebowanie jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Inaczej "super moderatorzy" , tzn. cos pomiedzy moderatorem a młodszym adminem. ;)

 

To jest "standardowe" tłumaczenie phpBB na PL :lol: Forum postawione po prostu na niewiele zmodyfikowanym skrypcie. Swoją drogą fajnie, że ktoś "zainteresował się" biznesdomena.pl :unsure: Śpieszę donieść wszystkim "oburzonym", że to nie konkurencja dla DI i innych forów branży domenowej (ech... bez szans), jedynie miejsce mające być stykiem pomiędzy tzw. "normalnym biznesem" (np. Pan Prezes biura nieruchomości z miasta Rumii ;)), a osobami, które celują z ofertą domen (i gotowych serwisów) do tychże. Stąd terminologia forum taka, a nie inna, po prostu nie może być tak specjalistyczna jak na DI chociażby. Swoją drogą nie dziwię się, że może razić prawdziwych DOMENIARZY ;)

 

A co do domen? Wkrótce pojawią się tam mam nadzieję interesujące... dla kupujących ;) Nie przekreślałbym tak od razu NieruchomosciRumia.pl Czy BiuroWynajem.pl o czym już niebawem postaram się poinformować w odpowiednim dziale DI ;)

 

Pozdrawiam,

Autor biznesdomena.pl

Edited by mailboxsrv

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co do domen? Wkrótce pojawią się tam mam nadzieję interesujące... dla kupujących ;) Nie przekreślałbym tak od razu NieruchomosciRumia.pl Czy BiuroWynajem.pl o czym już niebawem postaram się poinformować w odpowiednim dziale DI ;)

 

Pozdrawiam,

Autor biznesdomena.pl

 

 

Nie rozumiem... A to CO MA BYĆ NIBY? Nie możesz się zdecydować, czy coś tam bedzie, czy sprzedajesz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×