Jump to content
sensimilia

Transfer .eu

Recommended Posts

próbuję przetransferował euke, ale kiedy w panelu cesji wpisuję nazwę domeny i kod authinfo

pojawia się komunikat, że domena nie jest w trakcie transferu.

jakie mogą być tego przyczyny? odbiorca pisze, że potwierdził transfer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny .eu nie maja kodow authinfo.

 

Po prostu zglaszasz transfer i strony potwierdzaja przeniesienie klikaniem w linki w mailach.

Kazda ze stron powinna otrzymac maila. Sprawdz jaki podales adres rejestrujac domene i odbierz poczte.

Dodatkowo transfer wiaze sie z automatycznym przedluzeniem o kolejny rok, wiec kosztuje.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domeny .eu nie maja kodow authinfo.

 

Po prostu zglaszasz transfer i strony potwierdzaja przeniesienie klikaniem w linki w mailach.

Kazda ze stron powinna otrzymac maila. Sprawdz jaki podales adres rejestrujac domene i odbierz poczte.

Dodatkowo transfer wiaze sie z automatycznym przedluzeniem o kolejny rok, wiec kosztuje.

 

Pozdrawiam

 

fakt, chodzi o kod potwierdzający, link, kt. dostałem w mailu przekierował mnie do panelu cesji i tam muszę

wpisać nazwę domeny i ten kod, ale pojawia się komunikat, o kt. wspomniałem - nie rozumiem, o co chodzi z tą

informacją,że domena nie jest w trakcie transferu..

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domeny .eu nie maja kodow authinfo.

Od jakiegoś już czasu mają ;)

 

@sensimilia - sprawdź czy na pewno rozpocząłeś transakcję trade domeny .eu, czyli u nowego rejestratora na pewno zakupiłeś przeniesienie domeny i zmianę abonenta.

 

Jeśli problemy występują nadal - najlepiej najpierw spytać w BOK rejestratora, z którego usług korzystasz a potem ewentualnie jeszcze BOK EURid.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od jakiegoś już czasu mają ;)

No pare dni temu jeszcze nie miały ;) Czy na ten moment maja.. nie wiem nie przenosze .eu codziennie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No pare dni temu jeszcze nie miały ;) Czy na ten moment maja.. nie wiem nie przenosze .eu codziennie.

Już ładnych parę miesięcy mają.. ale to nieistotne. Prościej jest transferować .eu w tradycyjny sposób. Mając natomiast AuthInfo nie jest już potrzebne potwierdzenie via email.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od jakiegoś już czasu mają :P

 

@sensimilia - sprawdź czy na pewno rozpocząłeś transakcję trade domeny .eu, czyli u nowego rejestratora na pewno zakupiłeś przeniesienie domeny i zmianę abonenta.

 

Jeśli problemy występują nadal - najlepiej najpierw spytać w BOK rejestratora, z którego usług korzystasz a potem ewentualnie jeszcze BOK EURid.

 

DD

 

to nie ja kupowałem:)

generalnie nie mogliśmy rozkminić sytuacji, a mój registrar nie wiedział jak się przenosi .eu,

odbiorca musiał się zarejestrować w enomie i dopiero wtedy się udało

dzięki za odpowiedzi

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
to nie ja kupowałem:)

generalnie nie mogliśmy rozkminić sytuacji, a mój registrar nie wiedział jak się przenosi .eu,

To może już czas najwyższy zmienić registrara..? :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie, nie, z registrarem wszystko wporzo, to mała ale b. godna zaufania firma:)

Tak żartowałem tylko :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×