Jump to content
Sign in to follow this  
fashion

0708.pl

Recommended Posts

Wszedłem jakiś czas temu w posiadanie domeny 0708.pl. Co prawda była już oceniana na tym forum, ale w zupełnie innym kontekście, dlatego proszę o ponowną wycenę. 0708 to pierwsze cyfry numerów umożliwiających tanie połączenia telefoniczne. Jeśli ktoś chce wiedzieć co na ten temat sądzi Mr. Google :D to zapraszam TUTAJ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodam może jeszcze, że dostałem już 2 maile z pytaniami o możliwość odkupienia tej domeny, ale potencjalni nabywcy niezbyt się garnęli do zaproponowania konkretnej kwoty.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dodam może jeszcze, że dostałem już 2 maile z pytaniami o możliwość odkupienia tej domeny, ale potencjalni nabywcy niezbyt się garnęli do zaproponowania konkretnej kwoty.

 

To normalne:

Sprzedający czeka na deklarację kupującego, licząc na to, że będzie ona wyższa niż on sam by podał.

Kupujący czeka na deklarację sprzedającego, licząc na to, że będzie ona niższa niż on sam by podał.

I tak czekają. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jaka ona wysoka?

 

Bez urazy, ale wydaje mi sie ze czesto ludzie przesadzaja z cena domen i przez to odstraszaja potencjalnych klientow. .pl to nie .com...

 

Przeczytaj jeszcze raz posty powyżej, chyba źle je zrozumiałeś :D

 

 

Pokusi się ktoś o wycenę?

Share this post


Link to post
Share on other sites
To normalne:

Sprzedający czeka na deklarację kupującego, licząc na to, że będzie ona wyższa niż on sam by podał.

Kupujący czeka na deklarację sprzedającego, licząc na to, że będzie ona niższa niż on sam by podał.

I tak czekają. ;-)

 

To prawda i w sumie trudno się dziwić którejkolwiek ze stron. Wydaje mi się, że po to są np. takie fora jak to, żeby zorientować się chociaż w przedziale cenowym, chociaż oczywiście z wielu powodów wyceny mogą się nie sprawdzić, ale zawsze to jakaś wskazówka.

 

 

proponowal bym Tobie stworzyc taki portal z tymi numerami 0708 z mozliwoscia reklamy dla providerow posiadajacych numery 0708 xxx lub po prostu AdSense.

 

Pomysł jest sensowny, całkiem możliwe, że pójdę w tym kierunku, ale mimo wszystko byłbym wdzięczny gdyby ktoś się wypowiedział na temat wartości domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bez urazy, ale wydaje mi sie ze czesto ludzie przesadzaja z cena domen i przez to odstraszaja potencjalnych klientow. .pl to nie .com...

Oczywiście .pl to nie .com, ale nasz rynek ma się coraz lepiej. Domeny w końcu zaczynają przynosić sensowne pieniądze.

 

Jeśli chodzi o 0708.pl to muszę przyznać, że sam byłem zainteresowany jej pozyskaniem :) Branża której domena dotyczy nie jest może jakoś przesadnie "widowiskowa", ale za to dochodowa. Domena warta wg mnie kilka tysięcy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będę ją pewnie chciał niedługo sprzedać, bo mnie kobieta męczy o jakiś wyjazd na wczasy :) więc jestem otwarty na propozycje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×