Jump to content
DD

Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

Recommended Posts

...

Moja była domena, sprzedana w zeszłym roku na aukcji na poziomie zwrotu kosztów przedłużeń - szkoda gadać, a na aukcji przechwyconej 1600 zł, efekt dropped.pl czy co. :lol:

Podobnie u mnie przy LicytacjeNieruchomosci.pl

 

http://www.aftermarket.pl/bid.php?id=1005966

 

Spad po mnie a wystarczyło złożyć propozycję i pewnie sprzedałbym taniej - to na pewno efekt dropped ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też tak często mam. Chyba częściowo wynika to z tego, że lepiej dać zarobić firmie Aftermarket niż domeniarzowi. :lol:

 

 

wydaje mi się że domena wystawiona przez domainera jest domena z któraj nie da sie tyle wycisnac co z takiej aukcji domeny przechwyconej i dlatego jest takie parcie podczas licytacji niektórych domen

Edited by tomon

Share this post


Link to post
Share on other sites

powiedzcie jedno

 

dostawcy.pl - 1610zł na aukcji przechwyconej domeny... Efekt dropped czy dobra domenka za dobrą cenę?

Share this post


Link to post
Share on other sites
powiedzcie jedno

 

dostawcy.pl - 1610zł na aukcji przechwyconej domeny... Efekt dropped czy dobra domenka za dobrą cenę?

 

Warto było kupić, domena o przeróżnym zastosowaniu - albo serwis dla dostawców (czegokolwiek - internetu, energii) coś jak http://operatorzy.pl, albo jakaś porównywarka cen dostawców, moim zdaniem nie była przepłacona.

 

Sam uważam za przepłaconą domenę afiliacja*pl za 3750 zł, ma tylko 5400 wyszukań/m-c (2400 w trybie ścisłym) jakieś strasznie trudne i niszowe słowo. Programy partnerskie - tak, ale afiliacja? :rolleyes:

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Warto było kupić, domena o przeróżnym zastosowaniu - albo serwis dla dostawców (czegokolwiek - internetu, energii) coś jak http://operatorzy.pl, albo jakaś porównywarka cen dostawców, moim zdaniem nie była przepłacona.

 

Ja bym raczej widział jakąś giełdę towarów i dostawców - w znaczeniu najbardziej popularnym i ogólnym, czyli "producent, dystrybutor, importer, hurtownia" i na taki projekt wg mnie cena całkiem dobra. Wystarczy w google wpisać "szukam dostawcy" aby zobaczyć potencjał domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
no takiej kwoty się nie spodziewałem

 

 

ja też. liczyłem na więcej

 

ale patrząc na kwoty innych sprzedanych wczoraj domen ( baraki.pl, realizacja.pl ) na importerów nie wypada mi mocno narzekać

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Anubis
ja też. liczyłem na więcej

 

No już nie fifarafuj. Cena dobra jak na taką aukcje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bym raczej widział jakąś giełdę towarów i dostawców - w znaczeniu najbardziej popularnym i ogólnym, czyli "producent, dystrybutor, importer, hurtownia" i na taki projekt wg mnie cena całkiem dobra. Wystarczy w google wpisać "szukam dostawcy" aby zobaczyć potencjał domeny.

 

Też ciekawy pomysł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×