Jump to content
Cockney

ferrariparts*us

Recommended Posts

Jakiś czas temu pod wpływem impulsu zarejestrowana. Była nawet oferta kupna z dalekiego kraju, ale cena mnie nie satysfakcjonowała. Utwierdźcie mnie w przekonaniu że zrobiłem dobrze, albo wręcz przeciwnie... Ciekawi mnie, na ile wyceniacie ferrariparts.us

Edited by Cockney

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wąski target. Pozatym kupując Ferrari nie ganiasz za częściami kupując je w sklepach internetowych...

 

Ja bym sprzedał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

fajna domenka, ale jak powiedział poprzednik. Kupując samochodu takiej marki nie martwisz sie samemu o części tym to zajmuje sie już serwis, i to nie pierwszy lepszy bo najczęściej firmowy :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi...

Dla podpowiedzi dodam, że propozycję miałem na niskie-średnie xxx euro, ze wskazaniem w dół. I teraz się zastanawiam, czy dobrze postąpiłem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wydaje mi się, żeby ferrari miało ochotę odbierać domenę, bo nie działa ona na szkodę ferrari a na promuje sprzedaż części czyli to na czym każdej firmie samochodowej zależy najbardziej.

mimo to na wszelki wypadek jak masz klienta to lepiej sie jej pozbyć, można się spróbować potargować :rolleyes:

 

#cycleparts.us

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie z targów chyba nic nie wyszło, bo na moją propozycję cenową już nie odpowiedzieli. A nie była ona astronomiczna. W sumie pod com czy co.uk działają strony producentów/dystrybutorów części, więc wyszedłem z założenia, że jeśli ktoś zgłasza się po domenę sam, zadając sobie trochę trudu żeby znaleźć do mnie kontakt, to za darmo jej nie oddam. Jak mawia stare kupieckie porzekadło, nie ten to następny :-) Dzięki za zainteresowanie tematem, wyceny mile widziane :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×