Jump to content
Sign in to follow this  
kaku2008

vsh.com.pl wycena

Recommended Posts

cześć, będę wdzięczny za próby wycenienia domenki ( i za uwagi ) vsh.com.pl

 

włascielem poprzednim domneki była firma hostnigowa, czy w sytuacji gdy domena miała poprzedniego własciciela który ją "czynnie wykorzystywał" potencjalnie zwieksza to jej cenę, czy też obniza ?/

Edited by kaku2008

Share this post


Link to post
Share on other sites
cześć, będę wdzięczny za próby wycenienia domenki ( i za uwagi ) vsh.com.pl

Zdecydowanie lepsze byłoby vhs.com.pl, chociaż vhsy są już raczej zabytkiem :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
*.com.pl to prehistoria ;)

ostatnio dochodzę do wniosku, że niekoniecznie - w (nie)świadomości wielu firm to nadal dobra domena ...

 

ta wyceniana jednak akurat okolice zera ..

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites
ostatnio dochodzę do wniosku, że niekoniecznie - w (nie)świadomości wielu firm to nadal dobra domena ...

 

ta wyceniana jednak akurat okolice zera ..

 

Jest jeszcze bardzo wiele firm, np ktorych wlascicielami jest skarb Panstwa, gdzie z punku widzenia procesow zarzadzania i marketingu czas stoi w miejscu, wiec nie moge sie z Toba nie zgodzic, aczkolwiek nie zmienia to faktu, ze wg mnie domey *.com.pl to prehistoria ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zlobek *.com? Mi jakos bardziej podchodzi *.net, np pod serwis dla rodzicow etc ;)

 

 

Jest jeszcze bardzo wiele firm, np ktorych wlascicielami jest skarb Panstwa, gdzie z punku widzenia procesow zarzadzania i marketingu czas stoi w miejscu, wiec nie moge sie z Toba nie zgodzic, aczkolwiek nie zmienia to faktu, ze wg mnie domey *.com.pl to prehistoria ;)

 

 

Domeny *com.pl to nie prehistoria i według mnie nigdy nie będą prehistorią.

Liczba dobrych wolnych domen maleje drastyczne co oznacza że wielu będzie nadal kupowało com.pl i korzystało z nich i nie chodzi tu o 3-literówki. Zamiast płacić xxxxx lub xxxx za *pl nie jeden kupi wolną *com.pl i będzie uchachany że zdobył ją. Zdarza się że widzę reklamy firm *net.pl *biz.pl *info.pl więc dlaczego *com.pl miało by odejść w zapomnienie?

 

Chyb wystarczy pisania ;)

 

domena vsh.com.pl warta ceny rejestracji nic więcej na tą chwile

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domeny *com.pl to nie prehistoria i według mnie nigdy nie będą prehistorią.

Liczba dobrych wolnych domen maleje drastyczne co oznacza że wielu będzie nadal kupowało com.pl i korzystało z nich i nie chodzi tu o 3-literówki. Zamiast płacić xxxxx lub xxxx za *pl nie jeden kupi wolną *com.pl i będzie uchachany że zdobył ją. Zdarza się że widzę reklamy firm *net.pl *biz.pl *info.pl więc dlaczego *com.pl miało by odejść w zapomnienie?

 

Chyb wystarczy pisania ;)

 

domena vsh.com.pl warta ceny rejestracji nic więcej na tą chwile

 

Widac, ze nie znasz sie na brandingu i marketingu. Prosty przyklad:

Po co mi *.com.pl, gdzie *.pl jest zajete przez inna firme, przez co moge tracic ruch, a takze klientow? Nieodpowiedzialne postepowanie. Domenami intuicyjne to bezwatpienia *.pl. Owszem, KAZDA zmora znajdzie swojego amatora, ale inwestowanie w *.com.pl to strata pieneidzy. Jedyne domeny *.com.pl, ktore moglbym regnac to tylko i wylacznie mocne generyki, ktore de facto sa w posiadaniu innych firm albo kilku odwazniejszych domainerow.

Edited by domaining.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie każda firma jest na tyle dużą by się reklamować i kupić domenę *pl jeżeli jast zaparkowana a nie zajęta przez inną firmę a domena jest im potrzebna by zamieścić na niej jakieś informacje o firmie jakąś ofertę + kilka innych rzeczy, Nie wszyscy zajmują się sprzedażą w internecie, poza tym jeżeli jest 20 firm qaz i qaz.pl/com/net/info jest zajętę to kupowana jest *com.pl/net.pl/info.pl idt. przede wszystkim mało firm wie o tym że jeżeli domena .pl jest zajeta przez firmę qaz to że on pod domeną com.pl bedzie generował jemu ruch.

Czasy kiedy małe, średnie a nawet niekiedy duże firmy będą wiedzieć to co Ty teraz wiesz nadejdą może za 5-7 lat także trochę czasu jeszcze minie ale co nie oznacza że domeny.com.pl /net.pl/org.pl/nie będą kupywane

 

jak masz jakieś domeny com.pl których nie chcesz to z chęcią np: kredyty.com.pl / ubezpieczenia.com.pl/ sex.com.pl/.... przyjmę nawet Ci załacę za rejestrację i utrzymanie za te kilka lat które musiałeś je utrzymywać.

Wiem zaraz napiszesz że jestem zielony i nic nie wiem ponieważ piszę o domenach firmowych a chcę od Ciebie komercyjne domeny a to tak trochę dwie różne rzeczy ;)

 

To tak samo jak z domenami IDN większość wypowiada się że są do d... że nie moąna na takim czymś postawić żadnego serwisu, że domeny tylko na odsprzedaż miliony innych NIe dla IDN a jak jak się okaże że to tak samo Bardzo dobre domeny pod którymi mogą stać tak samo dobre serwisy jak nieIDN.

Edited by snip

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie każda firma jest na tyle dużą by się reklamować i kupić domenę *pl jeżeli jast zaparkowana a nie zajęta przez inną firmę a domena jest im potrzebna by zamieścić na niej jakieś informacje o firmie jakąś ofertę + kilka innych rzeczy, Nie wszyscy zajmują się sprzedażą w internecie, poza tym jeżeli jest 20 firm qaz i qaz.pl/com/net/info jest zajętę to kupowana jest *com.pl/net.pl/info.pl idt. (...)

 

Nie przesadzajmy ;) Myslisz, ze firmy z branzy motoryzacyjnej beda sie rejestrowaly z nazwami "Samochod", "Motor", "Motocykl" i bedziemy miec w KRS 1400 firm "Samochod" , 2675 firm "Motor" i 1276 firm "Motocykl"? Przeciez to sie kloci z przepisami, ze strategia biznesowa, marketingowa, brandingowa, pr, i co najwazniejsze ze zdrowym rozsadkiem ;)

 

 

(...) przede wszystkim mało firm wie o tym że jeżeli domena .pl jest zajeta przez firmę qaz to że on pod domeną com.pl bedzie generował jemu ruch.

Czasy kiedy małe, średnie a nawet niekiedy duże firmy będą wiedzieć to co Ty teraz wiesz nadejdą może za 5-7 lat także trochę czasu jeszcze minie ale co nie oznacza że domeny.com.pl /net.pl/org.pl/nie będą kupywane (...)

 

Przeciez od tego sa wlasnie firmy zajmujace sie marketingiem, brandingiem, kreowaniem wizerunku czy doradztwem.

 

(...)

jak masz jakieś domeny com.pl których nie chcesz to z chęcią np: kredyty.com.pl / ubezpieczenia.com.pl/ sex.com.pl/.... przyjmę nawet Ci załacę za rejestrację i utrzymanie za te kilka lat które musiałeś je utrzymywać.

Wiem zaraz napiszesz że jestem zielony i nic nie wiem ponieważ piszę o domenach firmowych a chcę od Ciebie komercyjne domeny a to tak trochę dwie różne rzeczy ;)

 

Scrollnij sobie do gory - przeciez jasno napisalem, ze wg mnie jedynymi domenami *.com.pl wartymi rejestracji sa mocne generyki.

 

Edytowane:

(...)

To tak samo jak z domenami IDN większość wypowiada się że są do d... że nie moąna na takim czymś postawić żadnego serwisu, że domeny tylko na odsprzedaż miliony innych NIe dla IDN a jak jak się okaże że to tak samo Bardzo dobre domeny pod którymi mogą stać tak samo dobre serwisy jak nieIDN.

 

Mylisz pojecia. IDN zyskuja na wartosci, notabene dobra domena bez idn w komplecie traci na wartosci. Jedyne przeciwnosci dla domen IDN (samych w sobie) to problemy natury technicznej, zwiazane np z klientami poczty, przegladarkami etc.

Edited by domaining.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×