Jump to content
xtr

Witam na forum :)

Recommended Posts

Chciałbym się oficjalnie przywitać na forum. Mam już trochę postów, ale jeszcze się nie witałem oficjalnie :) Napiszę może coś o sobie.

 

Nazywam się Tomasz Jeska, domenami się zainteresowałem w 2005 roku z racji tworzenia własnych serwisów, pozycjonowania i budowy zaplecza dla nich :P

 

Swoją pierwszą domenę zarejestrowaną z punktów programu partnerskiego nazwa.pl sprzedałem w 2006 roku, była to długa fraza na w domenie funkcjonalnej w dodatku - ale za 150 zł :)

 

Od tamtego momentu sprzedałem jeszcze parę innych domen lub domen z serwisami i tak się rozpoczęła moja przygoda z zarabianiem w Internecie :D

 

Obecnie w moim portfolio znajduje się trochę ponad 300 domen. Większość z branży rowerowej (która jeszcze domen nie docenia swoją drogą).

 

Moje najlepsze domeny (wg mnie): mundial2010.pl, parkbiznesowy.pl, piwoimbirowe.pl i instalacjagazowa.pl

 

Forum czytam od paru miesięcy, ale już bardzo dużo się nauczyłem za co dziękuję wszystkim aktywnym użytkownikom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na forum !

Zaledwie 3 godziny temu wróciłem z mojej kolejnej, krótkiej wyprawy rowerowej po okolicznych lasach i polach i teraz zastanawiam się czy przedłużyć bike-team.pl

Myślisz, że warto ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zaledwie 3 godziny temu wróciłem z mojej kolejnej, krótkiej wyprawy rowerowej po okolicznych lasach i polach i teraz zastanawiam się czy przedłużyć bike-team.pl

Myślisz, że warto ?

powiem tak: jak jej nie będziesz przedłużał ja na pewno na nią nie będę polował :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×