Jump to content
Sign in to follow this  
przemowild

AukcjaDlugow.pl +IDN

Recommended Posts

Rynek wierzytelności szybko się rozwija, coraz więcej firm jest zainteresowanych kupnem czyichś długów aby móc sobie potem skompensować zakupiony dług ze swoim własnym zobowiązaniem.

Np. Firma X winna jest firmie Y 100 000 pln, równocześnie firma Y winna jest 70 000 firmie Z. Firma X kupuje za 70% wartości długu od firmy Z i kompensuje to ze swoim długiem wobec Y, zarabiając w ten sposób 21 000 pln na czysto.

W grę wchodzą także firmy windykacyjne, które chętnie kupują długi znanych i majętnych spółek.

 

Jaka jest wasza opinia na temat tej domenki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może uda Ci sie to sprzedać jakiejś firmie windykacyjnej za dobrą cene. W innym przypadku na więcej niż 500zł nie liczyłbym. Dlaczego ? Aukcja, nie Aukcje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może uda Ci sie to sprzedać jakiejś firmie windykacyjnej za dobrą cene. W innym przypadku na więcej niż 500zł nie liczyłbym. Dlaczego ? Aukcja, nie Aukcje.

 

czy aukcja wyklucza aukcje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W moim przekonaniu AUKCJA jest "mocniejszym" słowem niż aukcje. Obejmuje swym znaczeniem wiele procesów aukcyjnych. Podobnie można by spierać się co do określeń giełda papierów czy giełdy papierów, rynek wierzytelności czy rynki wierzytelności.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W moim przekonaniu AUKCJA jest "mocniejszym" słowem niż aukcje. Obejmuje swym znaczeniem wiele procesów aukcyjnych. Podobnie można by spierać się co do określeń giełda papierów czy giełdy papierów, rynek wierzytelności czy rynki wierzytelności.

 

Trudno mi zrozumiec to tlumaczenie :), a w tym przypadku IMO liczba mnoga jest lepsza. Chodzi o serwis gdzie mamy wiele aktywnych aukcji. Liczba pojedyncza bylaby idealna dla "GieldaDlugow" ;)

 

A co do tego linka, to nie wiem, czy nie jest tutaj łamane prawo o ochronie danych osobowych, ale ja się nie znam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×