Jump to content
Sign in to follow this  
mpm25

Parkowanie domeny

Recommended Posts

Witam wszystkich na forum.

 

Mam pytanie, może to będzie trywialne, ale zastanawiam się nad zaparkowaniem domeny pod NameDrive... tylko, że przeczytałem ten regulamin i troszkę się wystraszyłem. Nie wiem dokładnie jak działa prawo w okręgu Montgomery County w Maryland a oni tutaj się na to powołują. Skąd mam wiedzieć czy postępuje zgodnie z tym prawem? Czy po prostu mam cykora niepotrzebnie?

 

Zastanawiam się także nad Sedo.com? czy może mi ktoś doradzić, co lepiej wybrać? NameDrive, Sedo a może jeszcze coś innego?

 

Pozdrowienia dla wszystkich:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niepotrzebnie masz cykora. Wybierz NameDrive, nie klikaj sam w reklamy i wsio budiet OK.

 

Natomiast Sedo.com unikaj jak ognia. Zarabiasz przez cały miesiąc a w dniu wypłaty potrafią zablokować konto bez jakichkolwiek wyjaśnień. Próba wyjaśnienia sprawy nic nie daje, support nie odpisuje na maile. Stanowczo nie polecam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nie gadaj że nie znasz prawa w okręgu Montgomery County w Maryland :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

witaj, a czego konkretnie się wystraszyłeś w tym regulaminie? przecież tam nie straszą ukamienowaniem. możesz mieć obawy jedynie w przypadku kiedy zamierzasz parkować domeny z trademarkami.

a który parking wybrać? każdy poleci co innego, ja parkuję na NameDrive i jestem zadowolony. na pewno mają lepszy support. są tacy, którzy twierdzą, że domeny zaparkowane na Sedo zarabiają lepiej, ale ja tego jakoś nie mogę potwierdzić.. spróbuj tu i tu. poczytaj też forum, na pewno znajdziesz tutaj wiele wskazówek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
witaj, a czego konkretnie się wystraszyłeś w tym regulaminie? przecież tam nie straszą ukamienowaniem. możesz mieć obawy jedynie w przypadku kiedy zamierzasz parkować domeny z trademarkami.

a który parking wybrać? każdy poleci co innego, ja parkuję na NameDrive i jestem zadowolony. na pewno mają lepszy support. są tacy, którzy twierdzą, że domeny zaparkowane na Sedo zarabiają lepiej, ale ja tego jakoś nie mogę potwierdzić.. spróbuj tu i tu. poczytaj też forum, na pewno znajdziesz tutaj wiele wskazówek.

 

 

Dzięki za informacje. Zawsze tak mam jak czytam użędowe pisma :rolleyes: . Tylko zastanawia mnie co to jest ten trademark? yyy.. handel? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
No nie gadaj że nie znasz prawa w okręgu Montgomery County w Maryland :D

Też jestem zdziwiony ;) ja zanim zaparkowałem domeny na ND to przestudiowałem prawa parkingowe w okręgu Montgomery i wiem że mogę spokojnie parkować domeny o pojemności do 5.2 litra i mocy 560KM :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×