Jump to content
korneliusz.com

Domeniarstwo.pl

Recommended Posts

Zarejestrowałem domenę, która ma aż 3 wyniki w google w tym dwa z di.pl. :lol: Zarejestrowałem ją dlatego, że nie podobają mi się angielskie zapożyczenia. Pewnie nie osiągnie ta fraza nigdy takiego poziomu jak angielski odpowiednik, ale zobaczymy ile wyników będzie za 10 lat. Zapraszam do zabawy. Kto trafi najbliżej wygrywa skrzynkę wódki!

 

Ile wyników będzie miało słowo domeniarstwo 23 października 2018 o godzinie 00:01?

Share this post


Link to post
Share on other sites

coś jak doliniarstwo, kojarzy się z wyrywaniem torebek starszym paniom w ciemnym zaułku :lol: zresztą domeniarze nie mają chyba lepszej opinii :o

stawiam ze za 10 lat będą dalej 3 wyniki w googlach + te z tego topicu :o chyba że zainwestujesz sporo w promocję nowej nazwy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

0 :lol:

 

Nie będzie wyszukiwarek. Pomyślisz, poczekasz i na oku wyświetli Ci się najbardziej trafny wynik.

 

Nie piję alkoholu, w zamian mogą być 2 skrzynki piwa ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena klasyk której nazwa broni się sama. Wydźwięk ponadczasowy, całe pokolenia mogą minąć a ona będzie trwać. Rejestracja takiej domeny powinna odbywać się na ogromnym wiecu, gdzie stutysięczny tłum skandowałby nazwę domeny a trąby anielskie rozbijałyby mur niewiedzy i strachu, przed rejestracją tak piekielnie dobrych domen. Kiedy sylyx ochłoniesz i zdasz sobie sprawę z tego co posiadłeś, to wtedy będzie to czas w którym nadejdzie chwała, łączona z nieśmiertelną legendą o podróżniku z przeszłości, posiadającym moc rejestracji tak niewiarygodnie i nieludzko perfekcyjnych domen. Tylko Ty uchwyciłeś ten moment w historii, w której owa domena była wolna i gotowa do rejestracji, którą już teraz mogę porównać do największego wydarzenia w dziejach ludzkości. Ave, Sylyx!

 

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena klasyk której nazwa broni się sama. Wydźwięk ponadczasowy, całe pokolenia mogą minąć a ona będzie trwać. Rejestracja takiej domeny powinna odbywać się na ogromnym wiecu, gdzie stutysięczny tłum skandowałby nazwę domeny a trąby anielskie rozbijałyby mur niewiedzy i strachu, przed rejestracją tak piekielnie dobrych domen. Kiedy sylyx ochłoniesz i zdasz sobie sprawę z tego co posiadłeś, to wtedy będzie to czas w którym nadejdzie chwała, łączona z nieśmiertelną legendą o podróżniku z przeszłości, posiadającym moc rejestracji tak niewiarygodnie i nieludzko perfekcyjnych domen. Tylko Ty uchwyciłeś ten moment w historii, w której owa domena była wolna i gotowa do rejestracji, którą już teraz mogę porównać do największego wydarzenia w dziejach ludzkości. Ave, Sylyx!

 

:o

 

Talent literacki. Domainer, napisz jakas mroczna powiesc o domeniarzu z przyszlosci - tego jeszcze nie bylo. Sukces gwarantowany :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domainer najwyraźniej marnuje się na tym forum.

 

Talent literacki. Domainer, napisz jakas mroczna powiesc o domeniarzu z przyszlosci - tego jeszcze nie bylo. Sukces gwarantowany

 

talentliteracki.pl jeszcze wolna :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niedawno miałem w rezerwacji domainersi.pl i jak widzę jest wolna. Nic, tylko brać :lol:

Brzmi jak nazwa kapeli muzycznej. Może ktoś nagra cover "Kiedyś Cię znajdę" :o

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zarejestrowałem domenę, która ma aż 3 wyniki w google w tym dwa z di.pl. :) Zarejestrowałem ją dlatego, że nie podobają mi się angielskie zapożyczenia. Pewnie nie osiągnie ta fraza nigdy takiego poziomu jak angielski odpowiednik, ale zobaczymy ile wyników będzie za 10 lat. Zapraszam do zabawy. Kto trafi najbliżej wygrywa skrzynkę wódki!

 

Ile wyników będzie miało słowo domeniarstwo 23 października 2018 o godzinie 00:01?

 

jeszcze lepsza jest hostingomania: 0 wyników :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rezerwowałem domeniarstwo.pl w dniach: 7.09 - 21.09 :) właśnie ze względu na słabe wyniki jej nie zarejestrowałem. Teraz chyba mi się zaczyna podobać i zgadzam się z sylyxem, że lepiej brzmi niż spolszczone anglizmy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

domainer nie jedz wszystkich grzybów, które znajdziesz w lesie. :P

 

coś jak doliniarstwo, kojarzy się z wyrywaniem torebek starszym paniom w ciemnym zaułku :) zresztą domeniarze nie mają chyba lepszej opinii :D

stawiam ze za 10 lat będą dalej 3 wyniki w googlach + te z tego topicu :P chyba że zainwestujesz sporo w promocję nowej nazwy :P

Domeniarstwo jest podobne - to wyrywanie domen starszym ludziom, którzy się zlisili na przedłużenie, bo myśleli, że zarejestrują sobie ponownie domenę za 99 groszy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×