Jump to content
Sojusz

Sprzedaż na SEDO ?

Recommended Posts

Witam

 

Mam zaparkowane kilka domen na Sedo ale teraz chciałbym je sprzedać. Jak wygląda proceura ? Co gdy kupujący jest np. z USA, ksera dowodów, cesje, paypal ? Mógłby ktoś podać choć ogólny zarys takiej procedury ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam

 

Mam zaparkowane kilka domen na Sedo ale teraz chciałbym je sprzedać. Jak wygląda proceura ? Co gdy kupujący jest np. z USA, ksera dowodów, cesje, paypal ? Mógłby ktoś podać choć ogólny zarys takiej procedury ?

 

żadnych kser,

 

1. kupujacy wplaca kase na konto sedo (escrow)

2. Ty MUSISZ podać sedo kod authinfo

3. Domena wedruje do kupca, a Ty po zmianie danych we whois dostajesz kase od sedo (pobieraja 10% prowizji od ceny sprzedazy).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam.

 

Piszę tutaj, aby nie tworzyć nowego tematu.

 

Obecnie mam problem z domeną globalną, bo u rejestratora tej domeny żeby zmienić właściciela muszę przeprowadzić procedurę cesji (podpisy, ksera dowodów, a w dodatku musi mieć konto u tego rejestratora). Jak przeprowadzić takie coś z kimś zza oceanu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Musisz posiadac kod authcode do domeny globalnej :mad:

 

Kod mam. Czyli zmiany w WHOIS same nastąpią po transferze domeny nowego właściciela?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam.

 

Piszę tutaj, aby nie tworzyć nowego tematu.

 

Obecnie mam problem z domeną globalną, bo u rejestratora tej domeny żeby zmienić właściciela muszę przeprowadzić procedurę cesji (podpisy, ksera dowodów, a w dodatku musi mieć konto u tego rejestratora). Jak przeprowadzić takie coś z kimś zza oceanu?

 

To masz hvjowego rejestratora. Ja do swojego wysyłam tylko wypełniony wniosek ze swoim nr pesel/regon/nip i przyszłego właściciela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×