Jump to content
Sign in to follow this  
AlleKarolek

ArenaDomen.pl

Recommended Posts

ArenaDomen.pl

 

Co o tej stronie sądzicie? Stworzyłem ją ucząc się tworzyć strony, może macie jakieś pomysły, jak ją ulepszyć, co poprawić? Czy pomysł może się sprawdzić, że domena będzie cieszyła się zainteresowaniem kupujących jak i sprzedających?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Musisz popracować nad kodem.

w xHTML w ogóle a w "strict" w szczególności nie używa się atrybutów HTML pisanych dużą czcionką.

Reszty nie chciało mi się sprawdzać. Będzie dobry content (czyt. wartościowe domeny) będą i klienci :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie patrzyłem w kod, ale nad oprawą graficzną na pewno musisz popracować....

Troche oryginalności, nie prostoty, a przyciągniesz ludzi i zainteresujesz swoją stroną

Share this post


Link to post
Share on other sites
ArenaDomen.pl

 

Co o tej stronie sądzicie?

Jak na początek OK, jakieś 15% sukcesu za Tobą, teraz musisz włożyć 85% pracy w rozwój serwisu :) Powodzenia!

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grafika całkiem dobra ;] (bez wodotrysków) ale top to tragedia

 

Co do kodu to ładnie nawet :) wszystko na divach ale to

	<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=windows-1250" />

to tragedia :| nie możesz dać poprawnego kodowania? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zmienisz logo na coś pasującego do reszty , to wtedy będzie wyglądało to bardzo przyzwoicie. Nawet podoba mi się ta żywa kolorystyka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zmieniłem logo ale nie jestem z niego zadowolony, jest lepsze ale to i tak nie to. Może ktoś ma jakiś pomysł na logo tzn. top obrazek? Z góry dziękuję za uwagi. Może ktoś jeszcze zdecyduje się dodać swoją domenkę?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No całkiem fajne logo ale kojarzy mi się bardziej z siłownią, choć może ja mam złe skojarzenie. W każdym bądź razie dziękuję za propozycję a jak Wam się podoba? Dziękuję, wezmę je pod uwagę. Genaralnie myślę sobie, że arana to takie miejsce walki, to taka scena na której coś się wystawia na pokaz, czyli w typ przypadku domeny, taka scena na domeny choć kojarzę to też z zieloną trawką na której leżą sobie domeny i czekają na swoich właścicieli, niczym taki parking domen na trawie, coś tam próbowałem zrobić, stąd zmiana zdjęcia top na stronce ale graficznie nie mam jeszcze takich zdolności ani konkretnego pomysłu.

 

Jeśli to możliwe, to proszę o dodanie swoich domen do ArenaDomen.pl - umieszczę je na stronie głównej, dzięki temu strona główna lepiej się prezentuję i będę mógł ją dodawać do katalogów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×