Jump to content
Sign in to follow this  
pokoleniex

Kupony znizkowe do az

Recommended Posts

Chce ktos dwa kupony znizkowe na 15% kazdy wazne do polnocy 02.06 . Jak ktos chce niech pisze na gg 7636727 lub w tym temacie. Oddam oczywiscie za darmo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a nie jest tak ze każdy kod jest przypisany do danego użytkownika ??

szkoda tylko ze nie działa to na zarezerwowane domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Owszem dziala na zarezerwowane domeny - bo przy rejestracji podajesz kod znizkowy :P

Jedynym problem jest to ze kody od @pokoleniex dzialaja dopiero przy zakupach powyzej 150zł :P

 

Pozdrawiam :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie sa one przypisane do panelu, ale tak jak wpomnial Noname trzeba zrobic zakupy na 150 zl. Niestety kodow w tym momencie juz nie mam, ale moze jeszcze cos bedemial, wtedy dam znac w tym temacie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam cztery kody

nie korzystam z panelu az wiec jesli ktos potrzebuje - PM me.

ważne do polnocy 2.06

Share this post


Link to post
Share on other sites

no wlasnie ale problem w tym ze tylko ze strony głównej wkładając do koszyka zgromadzisz domen powyżej 150zl,

z rezerwacji nie da się masowo zarejestrować tylko pojedyńczo niestety, az dzwoniłem w tej sprawie do nich bo akurat czekało pare domen do rejestracji.

 

 

jak cos to tez mam pare kodow do północy 2.06

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy te kody ciesią sie popularniością, ale mam jeden, jest mi nie potrzebny więc z chęcią komuś go odstąpię.

Ważny do północy dnia 2007-06-09.

PM

 

JUŻ NIEAKTUALNE!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • Odświeżam temat. Koniec aukcji dziś i jutro. Obie aukcje konczą się o godzinie 22:00
    • Dziś koniec https://www.aftermarket.pl/aukcja/2605852/
    • Jutro zakończenie aukcji
    • Guliwer.pl   100 pln netto poprzez AM   OFERTA WAZNA DO 7 DNI   kontakt w watku lup PM
    • vsport.pl   Zdominuj rynek sportowy z vsport.pl !   Teraz masz szansę przekształcić swoją pasję w dochodowy biznes dzięki domenie vsport.pl. Ta wyjątkowa i zapadająca w pamięć domena otwiera przed Tobą nowe możliwości na rynku sportowym w Polsce.   Jakie korzyści możesz mieć z posiadania domeny vsport.pl ?   1. Wyjątkowa i łatwa do zapamiętania: Domena vsport.pl to nie tylko pusty adres internetowy. To "pierwszy krok" do wybicia się na tle konkurencji, przyciągając uwagę klientów, partnerów biznesowych oraz inwestorów.   2. Zaufanie klientów: Profesjonalna domena, która jest ikoną sportu, buduje zaufanie klientów i wzmacnia wizerunek Twojej marki jako lidera w branży.   3. Szerokie pole możliwości: Niezależnie od tego, czy chcesz prowadzić sklep sportowy online, organizować wydarzenia sportowe czy być vlogerem, blogerem z pasją do sportu, domena vsport.pl jest idealnym fundamentem dla Twojego sukcesu.   Nie przegap wyjątkowej okazji! Rynek sportowy w Polsce czeka na lidera Twojej niszy, który będzie inspirował, angażował i dostarczał najwyższej jakości produkty i usługi. Domena vsport.pl to Twój mistrzowski klucz do sukcesu w tej pasjonującej podróży.
    • postrzelamy.pl postrzelajmy.pl   Zapraszam do zakupu i składania ofert: postrzelamy.pl postrzelajmy.pl  
    • thetimes.pl   Sprzedam domenę thetimes.pl za pośrednictwem giełdy AfterMarket. Okazyjna cena. Zapraszam!
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,181
    • Most Online
      902

    Newest Member
    BrodatyDev
    Joined
×