Jump to content
camelson

kredytyinternetowe.pl

Recommended Posts

Witam!

 

Bardzo proszę o opinie i wycenę domeny

kredytyinternetowe.pl

Domena dopiero co zarejestrowana.

 

Ostatnio jest coraz głośniej o kredytach internetowych, oferują je już m.in. Cetelem, GE Money Bank. Taki rodzaj kredytów jest bardzo popularny w krajach skandynawskich i Europy zachodniej, gdzie w ciągu, dosłownie, 15 min. bez odchodzenia od komputera, pieniądze są już na koncie.

A jaka jest Wasza opinia na ten temat, czy domeną może zainteresować się jakiś bank i ile jest ona warta?

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dobra domena, od kilkuset PLN do kilku tysięcy PLN. Duży rozrzut cen, bo wszystko zależy kogo zainteresujesz tą domeną - jeśli bank, to kwota nie powinna być niższa niż kilka tysięcy.

 

--

Daniel Dryzek

http://www.active24.pl

http://dryzek.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Długa nazwa.

Żadna mi wymówka. Jeżeli nazwa jest prosta, to domena może mieć i nawet 50 znaków.

Ja wolę zdecydowanie KredytyInternetowe.pl niż np. XQVT.pl

Zacznij już pisać maile do banków, myślę że jeżeli będą zainteresowani to możesz rozpocząć grę od 7-8k.

Share this post


Link to post
Share on other sites

WirtualnaPolska.pl też skończyła jednak pod wp.pl więc kredyty internetowe skończą może pod ki.pl.

Domeny Internetowe od razu wskoczyły na di.pl :)

O czymś to świadczy... Co nie znaczy, że nie warto pomailować do banków i tym podobnych instytucji. Dodaj do listy firmy typu Aigo... I życzę powodzenia...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na razie chyba się wstrzymam z mailowaniem, bo raz, że rozpoczyna się sezon wakacyjny (czyt. ogórkowy :) ), dwa, że inna jest sytuacja przy negocjacjach, jeśli to zainteresowany kupnem odezwie się pierwszy, a mam taką, małą nadzieję. ;) . Tak więc na razie poczekam tak do września i zobaczymy.

 

Wielkie dzięki za wyceny i opinie i proszę o więcej!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domeny Internetowe od razu wskoczyły na di.pl rolleyes.gif

O, przepraszam, najpierw było ParkowanieDomen.pl :)

 

 

Przepraszam za OT ale musiałem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
O, przepraszam, najpierw było ParkowanieDomen.pl :)

Przepraszam za OT ale musiałem :P

 

Ha, ha ;) ;) :) i to najlepiej świadczy, że długą nazwę domeny lepiej jest skrócić nawet jeżeli oznacza to drastyczną zmianę nazwy...

Co do ParkowanieDomen kontra di(DomenyInternetowe) to di jet bardziej adekwatna i pojemna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×