Jump to content
Sign in to follow this  
pokoleniex

New one, uklon w strone bankowosci

Recommended Posts

Prosilbym o wycene i opinie o domenie funduszskarbowy.pl Pozniej dam kolejna do wyceny, bo jak sie okazalo mimo, ze zaplacilem za nie w tym samym czasie to tylko jedna mi szanowne az jak na razie zarjestrowalo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg nmie kiepska domena, kto by takei cos wpisywał do przeglądarki, prędziej funduszinwestycyjny.pl Tak mi sie rpzynajmiej wydaje w końcu w reklmach częściej mówia o funduszach inwestycyjnych z terminem fundusz skarbowy się jeszcze nie spotkałem

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Rozeslalem juz oferty do bankow, jedynie milenium bank i fortis przekazaly sprawe wyzej. Tak wiec chyba male szanse na sprzedaz.

Kiedyś rozsyłałem oferty po bankach, niektóre odpowiedzi są generowane automatycznie. Myślę że w tym przypadku było podobnie.

Zaatakuj pośredników.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
To znaczy kogo? Nie byly generowane automatycznie bo pisalem pozniej do nich jeszcze.

Masz łeb i ch.. to kombinuj. Życie z domenami i życie z domen nie może byc takie proste.

Szukajcie a znajdziecie.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prosilbym o wycene i opinie o domenie funduszskarbowy.pl Pozniej dam kolejna do wyceny, bo jak sie okazalo mimo, ze zaplacilem za nie w tym samym czasie to tylko jedna mi szanowne az jak na razie zarjestrowalo :P

 

mi sie nie podoba zestawienie 'szs' w srodku. To chyba jeden z przykladow gdzie lepsza bylaby domena z myslnikiem oddzielajacym oba wyrazy.

Powodzenia w sprzedazy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale ostry jestes. W zwiazku z ta domena wyslalem ok 25 maili na razie wystarczy. Jak wymysle do kogo napisac to wysle jeszcze pare maili.

Co do myslnika to kolega dawal mi taka rade, a ja uwazalem ze bez wiecej warta :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Dawał dobrą radę. Zarejestruj z myślinkiem do kompletu, i będziesz 'gościu' w rozmowach.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiecie jak to jest, czlowiek ma dopiero 19 lat. Swiezo po maturze. Kasy troche tez ma, ale jak wyciag przyjdzie to rodzice wykastruja. Dlatego trzeba rejestrowac stopniowo. Jutro pewnie bede mial polisynazycie.pl i moze latwiej pojdzie z jej sprzedaza. Jedno mnie dziwi, a mianowicie obsluga az. Za obie domeny zaplacilem prawie ze jednoczesnie, tj jeden przelew po drugim, a dzisiaj mam tylko funduszskarbowy.pl Mysle tez nad tynkiakrylowe.pl tez moze latwiej sprzedaz by poszla.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Nad tynkami nawet nie myśl, tylko opłacaj, dokup com-a i będziesz 'figo-fago'. Tak mi się zdaje, może ktoś ma inne zdanie?

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Jeszcze sprobuje wepchnac jakiemus gadugadu czy tam skajpowi domene mów.pl W sam raz pod rozwoj telefonii internetowej.

Ja tam wole mówyourbody.pl

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi sie wydaje, ze na mów.pl mozna w miare latwo znalesc kupca, ale moze sie myle.

 

Jednak po zaczerpniecie opini innych raczej zrezygnuje stej domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×