Jump to content
DomainInvesting

Radzę zachować ostrożność z Pool.com

Recommended Posts

Po błędnej zmianie numeru karty kredytowej (chyba za drugim razem) od razu blokują CAŁKOWICIE dostęp do konta. Nie wiem czy się śmiać czy płakać, zważywszy, że muszę dokonać płatność a przy tym na zablokowanym koncie mam domeny.

 

btw, udało się komukolwiek uzyskać authcode dla domen przechwyconych przez pool.com? W koncie nigdzie nie znalazłam takiej opcji, nie ma też żadnego info w FAQ, na mail nie odpisali.

 

Edit:

Po zablokowaniu konta nie przyszedł żaden mail z informacją o tym zaś samo logowanie wygląda tak samo jak podczas podania błędnego hasła. Mail przypominający hasło także jest standardowy i podaje hasło, które ostatnio obowiązywało, lecz nie zawiera informacji o zawieszeniu konta. Może się więc zdarzyć, że konto zostanie zablokowane i o tym nie będziecie wiedzieć.

Edited by DomainInvesting

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przechwycilem 2 domeny w Pool.com, nigdy nie otrzymalem AuthInfo, nigdy nie odpisali na zadnego mojego maila z prosba o AuthInfo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przechwycilem 2 domeny w Pool.com, nigdy nie otrzymalem AuthInfo, nigdy nie odpisali na zadnego mojego maila z prosba o AuthInfo.

 

Jednyny sposob na kontakt z nimi to faks, przynajmniej ja tak robie ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko kontakt telefoniczny, bo ich poczta traktuje maile z Polski jako spam. Domenami zarządzasz przez namescout. Też miałem parę razy problem z authinfo i transferami.

Edited by sylyx.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×