Jump to content
jamesbond

domena budowlana

Recommended Posts

Proszę wyceńcie ile może być warta domena materialybudowlane.pl

 

pozdrawiam

 

EDIT: // i proszę o odniesienie do wartości domen: materiałybudowlane.pl, materialy-budowlane.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proszę wyceńcie ile może być warta domena materialybudowlane.pl

 

pozdrawiam

Jak dla mnie chyba najlepsza domena na forum od paru miesięcy.. Być może sie nie znam ale dla mnie 20k to minimum..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

James, no ładnie, czuję się zaskoczony. Napewno jest twoja? hihi

Jest troche warta napewno, ale chyba nie 20k, bez 'ordynaryzmów'.

Mam znajomego który sie para usługami budowlanymi i podobno jest taki deficyt materiałów że ostanio zaczął szukac kontaków w sprawie dostaw jakiś cegieł i pustaków z Węgier i Rumunii. Kontaktów szukał przez internet.

 

Domena jak dla mnie konkretna, taka 'mocna i ostra' w swoim brzmienu.

 

Ja wiem delarossa czy taka najlepsza od kilku miesiecy? emirates.pl to był mega konkret.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
podobno jest taki deficyt materiałów że ostanio zaczął szukac kontaków w sprawie dostaw jakiś cegieł i pustaków z Węgier i Rumunii. Kontaktów szukał przez internet.

Kibel z materiałami jest straszny. Do tego jeszcze to całe ojro2012 wywoła jeszcze większy kibel. Domena przyszłościowa i jak najbardziej na czasie.

 

Wartość zapewne >15k. Pytanie tylko czy da się kogoś przekonać z tego "nieWEBowego" biznesu do zainwestowania w taką formę reklamy i za tyle?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panie Bond czemu chcesz wycenić nie swoją domenkę? :P

 

O ile mnie pamięć nie myli to już raz ta domena była na Allegro licytacja utkneła na 1000 złotych...

Ze względu na szał na materiały budowlane i tego że wszelkie końcówki są przetrzebione to licytacja takiej domeny powinna się zacząć

od 10k.

Jakby co to posiadam materialbudowlany.pl :P

 

Domeny z ogonkami ciężko się teraz wycenia bo zaczyna być szał na te domeny - widać jak rynek jest ogołocony z domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panie 911 to proste: bo domena którą mam na oku nie jest jeszcze zarejestrowana a wycenianie takich domen jest niezgodne z Regulaminem. Ta ma w sobie coś wspólnego z moją.

Do tej pory interesowały mnie tylko jednowyrazówki, powoli wchodzę na niższy poziom.

Proszę o dalsze wyceny - podkreślam interesuje mnie też odniesienie do ogonków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a co sadzicie o uslugibudowlane.com? (jestem jej wlascicielem)

 

jakis czas temu na allegro usługibudowlane.pl (nie wiem czy nie z myslnikiem) poszly za jakies 300-400PLN, mialem nadzieje ze moja, mimo ze .com, jest lepsza...

 

btw jak ogolnie wyglada sprawa z takimi domeanmi jak te, ktore skierowane sa raczej do klientow nie korzystajacych z allegro czy ogolnie z internetu? oplaca sie je sprzedawac na allegro, gdzie moze sie okazac ze cena utknie na bardzo niskim poziomie, czy moze lepsze indywidualne zapytania skierowane bezposrednio do firm (jak to w przypadku opisanej sprzedazy wentylatory.pl)?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Panie 911 to proste: bo domena którą mam na oku nie jest jeszcze zarejestrowana a wycenianie takich domen jest niezgodne z Regulaminem. Ta ma w sobie coś wspólnego z moją.

Do tej pory interesowały mnie tylko jednowyrazówki, powoli wchodzę na niższy poziom.

Proszę o dalsze wyceny - podkreślam interesuje mnie też odniesienie do ogonków.

 

nie wiem czy podawanie do wyceny nie swoich domen jest zgodne z regulaminem z kolei.. nie wiem, nie wiem.....

 

domeny z ogonkami jak dla mnie są nic albo bardzo mało warte (na ten moment), ale to zależy, bo np. Pan J. potrafi wciskać niezłe kity i sprzedawać takie domeny za niezłą kasę. jak chcesz mieć niezadowolonych klientów i psuć rynek to też tak możesz spróbować.

 

domeny bez ogonków już tak wrosły w świadomość polskich internautów, że trudno to będzie zmienić. to jak z socjalizmem w Polsce, wszyscy podświadomie niby chcą wolnego rynku i liberalizmu gospodarczego (świadczą o tym wyjazdy zarobkowe do państw, gdzie takie coś - nieznane jeszcze w otumanionej Polsce - funkcjonuje), a jednocześnie Polacy głosują na socjalistów (pis, so, lpr itd.). jakaś schizofrenia.

 

być może kiedyś się to zmieni i domeny z ogonkami też się przyjmą, kto wie..?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka tysięcy. Raczej więcej niż mniej. Ale nie więcej niż 10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×