Jump to content
Fracek

Mam pytanie .... nazwa.pl

Recommended Posts

Czy jak zarezerwuje domeny i nie opłace je wogole to groza mi jakies sankcje ??

Zarezerwowalem jedna z domen w nazwa.pl na wszelki wypadek ale jakos mnie nie przekonuje.

Czy przez nie oplacenie jej rozwiaza zemna umowe??

 

P.S. W regulaminie jest napisane ze w ciagu 14 dni jak ne oplace to jest to równoznaczne z rozwiazaniem umowy z firma NetArt z nazwa.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie grożą Ci żadne sankcje. Możesz rezerwować dowolną ilość domen i ich nie opłacać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy jak zarezerwuje domeny i nie opłace je wogole to groza mi jakies sankcje ??

 

Tylko uważaj, byś się nie pogubił :) Raz przez nieuwagę wypuściłem bardzo fajną domenkę :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odnosnie nowej promocji w nazwa.pl Czegos nie rozumiem, psize jak byk, ze wszystko po 90 groszy, a jak dodaje domene, to mam placic 60.88 zl. O co tu chodzi? Moze jakos inaczej trzeba je rejestrowac? Wie ktos? Bo jesli sie nie da to ladna sciema puscila nazwa z ta promocja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bo jesli sie nie da to ladna sciema puscila nazwa z ta promocja.

:) myślisz, że taki gracz pozwoliłby sobie na taką 'ściemę' ?

 

Przyznaj się - nie czytałeś dokładnie regulaminu. Podałbym Ci cytaty z niego, ale liczę, że sam to zrobisz i wejdzie Ci to w nawyk.

Share this post


Link to post
Share on other sites
:) myślisz, że taki gracz pozwoliłby sobie na taką 'ściemę' ?

 

Przyznaj się - nie czytałeś dokładnie regulaminu. Podałbym Ci cytaty z niego, ale liczę, że sam to zrobisz i wejdzie Ci to w nawyk.

 

Racja, zaraz po tym jak napisalem posta wzialem sie za dokaldniejsze studiowanie regulaminu,. Sprytnie to sobie wymyslili....

Share this post


Link to post
Share on other sites

No wlasnie tez sie zastanawialem nad ta rezerwacja 14 dniowa. Ale skoro mozna sobie rezerwowac i potem nie trzeba oplacac to jest ok. W regulaminie trzeba uwazac na jeszcze jedna wazna informacje. Jesli sie nie myle (a mam nadzieje ze sie myle) to jesli ktos chce sprzedac domene to musi automatycznie przedluzyc abonament na kolejny rok (100 zl). nie wiem czy tak jest w przypadku innych firm typu az.pl, home.pl itp bo nie studiowalem jeszcze ich regulaminu :rolleyes: dopiero zaczynam sie w to bawic wiec wybaczcie za moje wypociny :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
No wlasnie tez sie zastanawialem nad ta rezerwacja 14 dniowa. Ale skoro mozna sobie rezerwowac i potem nie trzeba oplacac to jest ok. W regulaminie trzeba uwazac na jeszcze jedna wazna informacje. Jesli sie nie myle (a mam nadzieje ze sie myle) to jesli ktos chce sprzedac domene to musi automatycznie przedluzyc abonament na kolejny rok (100 zl). nie wiem czy tak jest w przypadku innych firm typu az.pl, home.pl itp bo nie studiowalem jeszcze ich regulaminu :rolleyes: dopiero zaczynam sie w to bawic wiec wybaczcie za moje wypociny :P

Pod warunkiem, że potrzebujesz authinfo. W innym przypadku wystarczy bezpłatna cesja, jeśli chodzi o .pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
... jeśli chodzi o .pl :o

 

Dlaczego o .pl? To nie można zrobić wewnętrznej cesji na .net, .com itp? nie wydaje mi się aby to była różnica... a może czegoś nie wiem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×