Jump to content

rekino

Użytkownik
 • Content Count

  888
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

rekino last won the day on December 25 2012

rekino had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutral

About rekino

 • Rank
  Maniak

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Recent Profile Visitors

9700 profile views
 1. Czy FireAds ma choć w 1 procencie jakieś powiązania z LeadNetwork lub Kamilem K.?
 2. Jesteś na usługach tej bardzo wątpliwej wiarygodności firmy, która w regulaminie ma, że może dać ci bana bez podania przyczyny i w dowolnym momencie? Jestem pewien, że zarówno Ty jak i np Apze czy Kewoord woleliby nie wiedzieć o bardzo niepokojącym fakcie.
 3. WP będzie puszczać teraz sporo domen. Kto ma opcje, ten może coś ugrać. Co do bloger.pl - życzę aby się sprzedała za kwotę zbliżoną za jaką kupili . Ruch tam znikomy, ale może jeszcze ktoś się skusi.
 4. Nigdy nie zarabiałem na parkowaniu, ale czy ww widełki z jednej domeny, to jakieś "wow" ? Jeżeli tak, to ile mniej zarabia się dziś i dlaczego ludzie nadal parkują i tracą pieniądze?
 5. Nic nie zrobi. Nie posądzam AM, ale sprawa być może nie jest do końca taka, jak się niektórym wydaje Za dużo jest kolesi z tymi minusami...
 6. Ten chujek z -39 jeszcze wczoraj miał chyba -9. Czyli działa aktywnie... Co z takimi zrobić?
 7. katalogowanie.pl Sprzedam w pakiecie następujące domeny lub wymienię na domeny z ruchem: katalogseo.pl katalogowanie.pl katalogowaniestron.pl katalogistron.pl Oczywiście można przejąć razem z istniejącym katalogiem. Jak coś, to PW
 8. Prawdopodobnie wszystkie mają łącznie max 1000 wejść miesięcznie. Jeżeli masz na nich taki ruch jak deklarujesz w pierwszym poście, to są to boty lub jakiś inny system nabijania ruchu, co nie znaczy, ze to Ciebie o to posądzam. Jeżeli miałeś kiedyś domenę z ruchem 10 tys dziennie (literówkę) to gratuluję, bo obecnie nie ma obecnie w Polsce domeniarza, który jest w posiadaniu literówki , która generuje 10 tys wejść dziennie.
 9. Te domeny nigdy ne miały takiego ruchu miesięcznie, a co dopiero dziennie. Nie wprowadzaj w błąd, bo dość mamy oszustów z botami na AM.
 10. Zbyt mały ruch na monetyzację. Nie warte zachodu.
 11. rekino

  ParkingCrew zarobki

  Jak ktoś narzeka na stawki, to ja kupię ruch Jak ktoś coś ma to zapraszam na PW. z naciskiem na .pl , ale .de, fr itp. tez nie pogardzę
 12. Witam, Z uwagi na to, że robię duży projekt na WP, poszukuję do pomocy bardzo rozgarnietą osobę do modyfikacji i uzupełniania strony o dodatkowe moduły i funkcje. Jest to coś w rodzaju sklepu i jednocześnie portalu z unikalnymi wpisami, konkursami. Projekt jest duży i praca nad nim może trwać miesiącami. Potem współpraca na zasadzie "pogotowia ratunkowego" Jednocześnie szukam kogoś do prowadzenia Fan Page i organizowania konkursów w celu naturalnego pozyskiwania fanów. Proszę aby nie pisały osoby, których mistrzostwo kończy sie na postawieniu WP i wgraniu szablonu. Kontakt przez PW. Zapraszam.
 13. Witam, z uwagi na kilka okoliczności nie jestem sam w stanie śledzić rynku .com i spadów / aukcji. Jeżeli ktoś ma dużo czasu, rozeznanie w rynku globalnym, to chętnie zlecę takiej osobie działania mające na celu pozyskanie domen globalnych z ruchem. Mogą to być literówki jak też innego rodzaju domeny z ruchem NATURALNYM. Wiem, że rynek jest już napchany i ciężko o okazję, ale mimo wszystko jeżeli ktoś ma czas i rozeznanie w serwisach przechwytujących, to zapraszam na priv. W grę wchodzą także negocjacje kupna domen bezpośrednio u domeniarzy. Warunki do ustalenia, ale za dobrze wykonaną robotę nie będę oszczędzał Pozdrawiam i zapraszam.
 14. Co jest wyrzuceniem pieniędzy nie tyle w błoto, co w gówno Kwota absurdalna nie dająca żadnych szans na zwrot choćby 1/10. To już lepiej kupić 400 tys uniq przekierowań z domen za powiedzmy 20K.
 15. Polecam użytkownika veq. Szybko działa, dobry i stały kontakt podczas pracy.
×