Jump to content
Sign in to follow this  
Leto

Pytanie o certyfikacje

Recommended Posts

Witam,

 

Jestem osobą początkująca. Zarejestrowałem się na Sedo ale muszę jeszcze przejść przez certyfikacje. Są trzy opcje do wyboru i nie wiem, którą mam wybrać...

1. Standard Certification

2. Premium Certification

3. Premium Plus Certification

 

Dodam, że planuje na chwilę obecną tylko sprzedaż domen, ewentualnie parking.

 

Czy nadal można odbyć proces certyfikacji po przez sms (wyczytałem to w jednym z tematów poruszonych na forum)?

Pytam ponieważ z tego co jest napisane na Sedo wynika, iż oni wysyłają plik PDF a później należy go odesłać faxem lub po przez e-mail

 

Czy wybór certyfikacji wpływa na wielkość kwoty jaką będę próbował uzyskać za poszczególną domenę?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będę wdzieczny za pomoc... jeżeli taką uzyskam ;)

 

EDIT: Proszę o zamknięcie tematu.

Edited by Leto

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

Jestem osobą początkująca. Zarejestrowałem się na Sedo ale muszę jeszcze przejść przez certyfikacje. Są trzy opcje do wyboru i nie wiem, którą mam wybrać...

1. Standard Certification

2. Premium Certification

3. Premium Plus Certification

 

Dodam, że planuje na chwilę obecną tylko sprzedaż domen, ewentualnie parking.

 

Czy nadal można odbyć proces certyfikacji po przez sms (wyczytałem to w jednym z tematów poruszonych na forum)?

Pytam ponieważ z tego co jest napisane na Sedo wynika, iż oni wysyłają plik PDF a później należy go odesłać faxem lub po przez e-mail

 

Czy wybór certyfikacji wpływa na wielkość kwoty jaką będę próbował uzyskać za poszczególną domenę?

 

Z czytelnym podpisem. Kilka dni temu przechodziłem ten proces. Zajęło mi to 3h, wydrukować pdfa podpisać, zeskanować, wysłać do nich. Potwierdzenie po około 2h przyszło.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×