Jump to content
NiSaR

Skatepark.pl

Recommended Posts

Jak myslicie ile jest warta skatepark.pl, ruch mały ok 300 visit na miesiąc, 15 miejsce w google na fraze "skatepark", mam kupca za 1k i nie wiem czy oddawać. z góry dzięki za wszelkie sugestie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niezła domenka. 1K to raczej nie jest adekwatna cena :) Jeżeli kasa nie ciśnie to przytrzymaj ją jeszcze trochę - wiadomo, domeny jak wino...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nooo, wreszcie jakaś porządna domena. jeśli kupiec sam się do Ciebie zgłosił to już wygrałeś. teraz pytanie za ile. 1k to - jak już inni napisali - trochę za mało. myślę, że możesz sobie zaśpiewać te 3k, ale z drugiej strony po takim skatepark.pl nie pojeździsz na desce..

ja bym pod nią widział jakiś sklep dla sk8ów, forum i informacje gdzie sobie można pojeździć. gdybyś zrobił stronkę z co najmniej dwoma ostatnimi rzeczami to cena wzrosłaby do 5-6k, a nawet więcej, w zależności od ilości userów.

niemniej gratuluję, bo to cenna domena. na teraz nie schodź poniżej 2,5k

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzieki za wszelkie uwagi, jezeli zeszliscie na temat 3 literowych związanych z branza moto to mam jeszcze na sprzedaz LPG.com.pl ...

LPG- napis można spotkac przy kazdej drodze co 20km :) i juz chyba co trzeci samochod w polsce ma plastikowy koreczek w zdezaku ;)... ile wedlug was jest warta, lpg.pl posiada koncern Gaspol, mialem kilka ofert ale dawali grosze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×