Jump to content
Sign in to follow this  
Domain

Wasze największe sukcesy związane ze sprzedażą domen :)

Recommended Posts

Ja jak na razie sprzedałem jedną domenę... choć niedługo idzie następna :) Więc moim największym sukcesem jest domena http://www.e-charterinfobiz.info którą sprzedałem za niebagatelną kwotę 30zł :lol: Wpisujcie swoje rekordowe osiągnięcia :] Ciekawi mnie szczególnie jaki najlepszy biznes zrobił tmi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm zalezy co nazwac najwiekszym sukcesem. Moim zdaniem sukces to uzbieranie tyle type-inow zeby starczylo z parkingu na zycie ;-) I tego wlasnie sie trzymam. Oczywiscie zdarza mi sie sprzedawac domeny. Najwiecej chyba wzialem za jedna .pl'ke - $4k. Chodz mam sporo domen ktore maja podobna wartosc a nawet i wieksza (wartosc nie jest z kosmosu, gdyz wyceniam wg zarobkow z parkingu). Nie najgorzej ale moglobyc lepiej, staram sie :wink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie narazie więcej porażek niż sukcesów ;-) Porażek dlatego, że domeny, które rejestrowałem okazały się niewypałami. Ale dopiero zaczynam się uczyć w tym biznesie, a widzę, że jest potencjał.

Sukces jeden - sprzedaż .pl'ki za 5tys. Większym sukcesem jest to, że udało mi się taką cenę wynegocjować, bo firma, która ją ode mnie kupiła najpierw proponowała mi 400zł. Ale wiedziałem, że nie mają wyjścia :-)

 

D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×