Jump to content
alicjon

Błędy dropped

Recommended Posts

Czy wy też macie pełno błedów w panelu dropped?

 

- domeny które nie należą juz do mnie ciągle znajdują sie w moim panelu

- domeny które należą do mnie równoczesnie znajduja się w innym panelu. Są one przekierowane na portal reklamowany, pokazuje ruch ale domena wskazuje na dropped.

Poprzez formularz zostało napisana do własciciela tej domeny i inna osoba otrzymała wiadomość gdzie potwierdziła że ma tą domene w swoim panelu i ma dns-y ustawione na dropped.pl, dlatego nigdzie domena nie przekierowuje.

Czy to jest normalne ze ktoś inny moze zarządzać naszą domeną z innego panelu?

Pisanie listów do dropped jest nic nie warte- odpowiedz po tygodniu zazwyczaj z pytaniem aby wskazać dokładniej i znowu poźniej tydzien czekania na odpowiedź, która nigdy nie wiadomo czy nadejdzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy wy też macie pełno błedów w panelu dropped?

 

- domeny które nie należą juz do mnie ciągle znajdują sie w moim panelu

- domeny które należą do mnie równoczesnie znajduja się w innym panelu. Są one przekierowane na portal reklamowany, pokazuje ruch ale domena wskazuje na dropped.

Poprzez formularz zostało napisana do własciciela tej domeny i inna osoba otrzymała wiadomość gdzie potwierdziła że ma tą domene w swoim panelu i ma dns-y ustawione na dropped.pl, dlatego nigdzie domena nie przekierowuje.

Czy to jest normalne ze ktoś inny moze zarządzać naszą domeną z innego panelu?

Pisanie listów do dropped jest nic nie warte- odpowiedz po tygodniu zazwyczaj z pytaniem aby wskazać dokładniej i znowu poźniej tydzien czekania na odpowiedź, która nigdy nie wiadomo czy nadejdzie.

Poproszę o PM z nazwami domen. Co to znaczy "już nie należą" - czy zostały sprzedane na giełdzie, czy w transakcji Escrow, czy przeniesione poprzez transfer wewnętrzny, czy wygasły i zostały zarejestrowane ponownie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy można usunąć domenę z listy domen na sprzedaż?

 

Chyba nie można, brakuje takiej opcji. Można domenę "odhaczyć" jako nie do sprzedaży ale będzie na liście w panelu. Fakt, to przeszkadza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam jeszcze domen zarejestrowanych i/lub utrzymywanych w Dropped,

natomiast w panelu sprzedaży "Aftermarket" (zakładka "domeny na sprzedaż"), można zaznaczyć opcję "Dla zaznaczonych domen - kasuj oferty". I wtedy, skasować można istniejącą w tej "zakładce" domenę na sprzedaż ...

Wiem, mówię o Aftermarket, ale nie ma czegoś podobnego w Dropped dla domen tam utrzymywanych?

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Poproszę o PM z nazwami domen. Co to znaczy "już nie należą" - czy zostały sprzedane na giełdzie, czy w transakcji Escrow, czy przeniesione poprzez transfer wewnętrzny, czy wygasły i zostały zarejestrowane ponownie?

 

 

Domeny zostały sprzedane przez tranfer wewnętrzny lub wygasła ich ważność, a ciągle są w moim panelu mimo że należą juz do innych osób.

Jednak bardziej mnie interesuje dlaczego moje domeny są także w innym panelu i ktoś inny może nimi zarzadzać i ustawiać sobie przekierowanie lub jego brak??

 

Następny błąd: w listach domen do przechwycenia, jako domeny przechwycone pokazują sie domeny które nigdy nie zostały dodane do listy - przykład: metaefata.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jednak bardziej mnie interesuje dlaczego moje domeny są także w innym panelu i ktoś inny może nimi zarzadzać i ustawiać sobie przekierowanie lub jego brak??

Sprawdziłem, że nie istnieje ani jedna domena która byłaby w dwóch panelach naraz. Ponawiam prośbę o podanie nazw domen aby można było sprawdzić co się dzieje, oraz emaila konta na którym pojawiają się wspomniane domeny do przechwycenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zauważyłem, iż od pewnego czasu nie wyświetla się pełna lista przechwyconych domen..

 

Filtr wyszukiwania jaki stosuję : przechwycone "wczoraj"

 

Sprawdzając o godz. 9.00 (w każdym razie rano) widzę ich 4-6, a po południu już normalna ilość..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście, ze względu na zmianę sposobu generowania listy "wczoraj" tak naprawdę oznacza "dzisiaj". Poprawię to.

 

Licznik domen już działa dobrze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×