Jump to content
Sign in to follow this  
AlleKarolek

Mała sonda w sprawie domen o oszczędzaniu

Która z domen jest lepsza na stronę o oszczedzaniu i inwestowaniu?  

16 members have voted

  1. 1. Która domena jest lepsza na strone o oszczędzaniu i inwestowaniu?

    • AkademiaOszczedzania.pl
      8
    • eOszczedzanie.pl
      8


Recommended Posts

Proszę o wybór jednej z dwóch domen w sondzie i wyrażenie na forum swojej opinii o nich, na temat ich wartości itp. Osoby zainteresowane zakupem proszę o propozycję.

Edited by DawPi
edycja nazwy tematu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
oszczedzaniu i inwestowaniu

domeny mowia o oszczedzaniu a nie o inwestowaniu

 

inwestowanie to raczej nie oszczedzanie :)

 

słabo mi sie widzi portal o oszczedzaniu

no chyba ze bedzie dotyczyl jak zaoszczedzic na energi na paliwie na fajkach na wodce na piwie na balangach :)

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

A SystematyczneOszczedzanie.pl już nie bierzesz pod uwagę?

Jeśli dobrze pamiętam to według regulaminu jedna domena moze pojawić się raz na 6 miesiecy w tym dziale.

Share this post


Link to post
Share on other sites
domeny mowia o oszczedzaniu a nie o inwestowaniu

 

inwestowanie to raczej nie oszczedzanie :)

 

słabo mi sie widzi portal o oszczedzaniu

no chyba ze bedzie dotyczyl jak zaoszczedzic na energi na paliwie na fajkach na wodce na piwie na balangach :)

pozdrawiam

 

 

Właśnie to ma być taka stonka, której treść mówić będzie o oszczędzaniu bardzo szeroko a jak wiadomo, oszczędzanie jest powiązane z inwestowaniem, dlatego będzie też troszkę o inwestowaniu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie to ma być taka stonka, której treść mówić będzie o oszczędzaniu bardzo szeroko a jak wiadomo, oszczędzanie jest powiązane z inwestowaniem, dlatego będzie też troszkę o inwestowaniu.

 

 

No i jest 4:4 kto da więcej? - odświeżam

Share this post


Link to post
Share on other sites
A SystematyczneOszczedzanie.pl już nie bierzesz pod uwagę?

[...]

 

Tej, jeszcze nie zarejestrował :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tej, jeszcze nie zarejestrował :) .

 

Spokojnie obie domeny są zarejestrowane. Wynik puki co jest wyrównany. Jeśli to możliwe, proszę napisać czemu ta domen a nie ta druga. Z góry dziękuję za dotychczasowe wypowiedzi i zagłosowanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A SystematyczneOszczedzanie.pl już nie bierzesz pod uwagę?

 

SystematyczneOszczedzanieNaDomeny.pl :P

Bo jak forum di.pl to na co oszczędzać jak nie na domeny? :)

 

A co do tematu to bo ja wiem? Ani jedna ani druga, dlatego nie głosowałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No właśnie brakuje w tej ankiecie opcji "nie zarejestrowałbym żadnej", myślę, że poszłoby tam sporo głosów (może 14?). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No właśnie brakuje w tej ankiecie opcji "nie zarejestrowałbym żadnej", myślę, że poszłoby tam sporo głosów (może 14?). ;)

 

 

Moim zdaniem domeny nie są takie najgorsze, narzekać to każdy umie, a nikt się nie wysili i skomentuje dlaczego tak a nie inaczej, ani sam nie poda lepszej. A co niektórzy są na tyle złośliwi, że czepiają się ciągle jednej domeny jak systematyczneoszczędzanie której nie zarejestrowałem. Może by sobie tak niektórzy dali już na luz i zajęli się pisaniem wartościowych odpowiedzi a nie dogryzaniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem domeny nie są takie najgorsze, narzekać to każdy umie, a nikt się nie wysili i skomentuje dlaczego tak a nie inaczej, ani sam nie poda lepszej. A co niektórzy są na tyle złośliwi, że czepiają się ciągle jednej domeny jak systematyczneoszczędzanie której nie zarejestrowałem. Może by sobie tak niektórzy dali już na luz i zajęli się pisaniem wartościowych odpowiedzi a nie dogryzaniem.

 

Moja uwaga nowego stażem Usera do chyba młodszego stażem i zapewne wiekiem mlodego usera.

Jeśli pytasz o opinię to przyjmuj to co piszą znający sie w temacie. Lub milcz inteligentnie.

Zawsze możesz Poprosić o delete.

To że inni sobie folgują, bywa.

Na PW mogę ci podać forum gdzie Cię zjedzą.

a co do domen z tematu to :

google Wyniki 1 - 10 spośród około 340 dla zapytania "akademia oszczędzania". (Znaleziono w 0,29 sek.)

Wyniki 1 - 2 spośród 2 dla zapytania "eOszczedzanie.pl". (Znaleziono w 0,45 sek.) obydwa odnoszą się do str di.pl, więc jeśli TY byś nie napisał tego słowa to nikt inny by pewnie nie napisał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×