Jump to content
Sign in to follow this  
pjp

Poziomice.pl

Recommended Posts

Mówi się także poziomnice i pamiętam z podstawówki, że ktoś nam wmawiał, że to jest poprawna forma. Teraz widzę jednak, że poziomice także jest w słowniku języka polskiego. Podoba mi się.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawa domena,

dla producenta poziomic warta w granicach 5.000 zł, dla handlarza - z 500zł. Co do producenta, trzeba najpierw takiego znaleźć, a to chyba może być problem.

Domena jest warta tyle, ile kto może w tej chwili za nią dać. Ja takiej nie potrzebuję i dla mnie warta jest 0zł, chyba że ma jakiś ruch.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy producent poziomic byłby nią zainteresowany ( większość poziomic to pewnie made in china - oczywiście tych tańszych ) Patrzyłem na allegro to te droższe za kilkaset złotych można kupić.

 

Nie są to więc drogie maszyny czy urządzenia i cena raczej średnie X XXX wg mnie to max.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy producent poziomic byłby nią zainteresowany ( większość poziomic to pewnie made in china - oczywiście tych tańszych ) Patrzyłem na allegro to te droższe za kilkaset złotych można kupić.

 

Nie są to więc drogie maszyny czy urządzenia i cena raczej średnie X XXX wg mnie to max.

 

dostępne w każdym fimalu, realu, kauflandzie i ogólnie każdym hiper.. a nawet w mniejszych sklepach. Moim zdaniem warta te xx xxx zł, nawet jeśli trzeba będzie trochę poczekać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×