Jump to content
domenator

jak płacić

Recommended Posts

Chcę zarejestrować domenę globalną u zagranicznego rejestratora, powiedzmy godaddy.com, a nie mam karty kredytowej? Jakim sposobem mogę zapłacić za rejestrację?

 

D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciezka sprawa :lol: Ogolnie polecam zalozenie jakiegos rachunku bankowego ktory daje kartę płatniczą :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eKarta w mBanku, visa electron w Inteligo, netkarta w multibanku i chyba od ręki dają visę classic w allegro wszystkimi tymi kartami płacisz jak kartą kredytową i po sprawie :lol:

1.niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę

2.uważaj na vise elektron w innych bankach bo o ile wiem tylko PKO BP(inteligo) pozwala na używanie jej w internecie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

Płacić możemy jedynie KARTAMI KREDYTOWYMI żadne electrony - które są zazwyczaj kartami bankomatowymi lub możemy nimi płacić w sklepie za rogiem. Trzeba się postarać o kartę KREDYTOWĄ typu VISA Classic, Master Card (kredytowa), lub rzadkość w Polsce American Express lub dla bogaczy Dinners Club :lol: . Równocześnie mając KK możemy płacić PayPal'em, ale w Polsce nie możemy odbierać kasy z PayPal'a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zapłaciłem godaddy.com visą electron i wszystko gra. Można nią płacić nie tylko w sklepie za rogiem, bo płacę nią za większość transakcji w internecie. Do tego właśnie służą karty płatnicze. Karty kredytowe też pełnią funkcje płatnicze ale na nieco innych zasadach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry Gosel moja niewiedza :roll: , zawsze wydawało mi się że electrony są tylko do bankomatów (bez prowizji) i do płacenia w sklepach :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×