Jump to content
Anmato

"Siejemy zgroszenie" a ilość domen..

Recommended Posts

Witam wszystkich,

 

mam takie pytanie, otóż mam już kilkanaście domen w Home.pl, wszystko w ramach promocji za 0,90 zł netto. W regulaminie wyraźnie jest napisane, że ten sam człowiek może wykupić w tej cenie tylko 10 domen, każda kolejna równa się normalnej cenie etc.

 

Jak to jest? udało mi się zarejestrować więcej niż 10 domen za tą cenę;), a podawałem naturalnie te same dane i adres e-mail, wszystko legalnie, wszystkie opłacone, za wszystkie przyszły faktury itp.

 

Czy z tytułu możliwości technicznych, czyli jakiegoś przeoczenia czy błędu programistów Home.pl, i możności zarejestrowania więcej niż 10 domen na te same dane, nie poniosę jakichś konsekwencji?

 

Dodam, że zaznaczałem opcję "Jestem już klientem Home.pl" i podawałem dane wcześniejszej domeny, hasło itp.

Edited by Anmato

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że jedynym wyznacznikiem prawnym w tej kwestii jest regulamin.

Jakie będzie podejście firmy home.pl - nie wiem.

Tłumaczenie, że to błąd programistów jest bezzasadne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak, ale skoro przyszła już nawet papierowa faktura? Nie ta reklamowa, tylko faktura już pełna w świetle prawa.. nie zorientowali się??? To już wiele miesięcy minęło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czasami firma woli ponieść koszty niż narazić swoje imię na szwank z powodu 11-tej czy 12-tej domeny w cenie promocyjnej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rownie dobrze mogli nie zablokowac ilosciowo a tylko napisac malym drukiem w regulaminie, ze 10 domen, a kazda nastepna drozej - jak Ci faktury przyszly itp to nie powinno byc problemow.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak ale korekta jest z reguły problemem "sprzedawcy", więc nie muszę jej płacić, najwyżej zrezygnuję wtedy z domeny. Ale wątpię, że tak będzie. Dzięki za info. Pozdro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zobacz czy czasem nie są to faktury pro forma, a domeny czy są zarejestrowane, czy tylko zarezerwowane?

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zobacz czy czasem nie są to faktury pro forma, a domeny czy są zarejestrowane, czy tylko zarezerwowane?

A oni nie dają proformy tylko online, jako info? A w kopercie końcową fakturę po zapłacie? Kupowałem i nich parę razy ale nie pamiętam czy pocztą przysyłali proformę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×