Jump to content
Sign in to follow this  
Domenik

Psychotropy.pl

Recommended Posts

Tak jak w temacie Psychotropy.pl

 

Do kogo może być kierowana domena ?

co sądzicie np. o sklepie z popularnymi "dopalaczami"

Edited by Domenik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Widzę wartość. Jaką? Trudno powiedzieć, ale raczej w przedziałach trzycyfrowych. Jakby była wolna to z pewnością bym ją zarejestrował.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzięki za komentarz, skoro Ty byś ją zarejestrował to może źle nie zrobiłem nabywając ją :D teraz tylko co z nią zrobić ;)

 

może jeszcze jakieś inne komentarze usłyszę ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

świetna domenka mi się kojarzy z dopalaczami które swoim składem i działaniem upodabniaja się do psychotropów. Nie liczył bym, że dopalacze znikną z rynku na paczuszce jest ponoć napisane ze to produkt nie do spożycia tylko kolekcjonerski zresztą w innych krajach też wojny o to były a tego typu sklepy nadal istnieja

 

 

domenka warta 999zł

Share this post


Link to post
Share on other sites
świetna domenka mi się kojarzy z dopalaczami które swoim składem i działaniem upodabniaja się do psychotropów. Nie liczył bym, że dopalacze znikną z rynku na paczuszce jest ponoć napisane ze to produkt nie do spożycia tylko kolekcjonerski zresztą w innych krajach też wojny o to były a tego typu sklepy nadal istnieja

 

 

domenka warta 999zł

 

też pomyślałem o takim zastosowaniu gdyż właśnie z tym mi się kojarzyła ... a co do tych dopalaczy to szybko nie znikną z Polski gdyby tak miało być to nie otwierano by kolejnych 60 sklepów bo po co ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To spad po mnie. Zarejestrowałem ją myśląc o lekach psychotropowych( jednak chyba żaden producent takich leków, nie będzie zainteresowany odkupieniem tego adresu...chociaż kto wie...) Ludziom coraz bardziej odbija a spożycie psychotropów rośnie więc nie jest to chybiona rejestracja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj znac jak wiecej takich spdów bedziesz mial tez bym podjoł coś podobnego..... przedzial trzycyfrowy raczej dolny ale warto byle rejestrowac

Share this post


Link to post
Share on other sites
To spad po mnie. Zarejestrowałem ją myśląc o lekach psychotropowych( jednak chyba żaden producent takich leków, nie będzie zainteresowany odkupieniem tego adresu...chociaż kto wie...) Ludziom coraz bardziej odbija a spożycie psychotropów rośnie więc nie jest to chybiona rejestracja.

 

chybiona rejestracja może to nie jest ale Ty na pewno trochę teraz żałujesz że spadła : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×