Jump to content
Sign in to follow this  
Koziołek

tanio i pilnie zarabiająca domena + ew. druga

Recommended Posts

O.K. (odpowiadając na e-mail) jestem skłonny nawet tę kanasta.pl dołożyć za darmo (oczywiście o ile realizacja nastąpi szybko).

 

+++++++++++++++++

 

Sprzedam zarabiającą na SEDO domenę kierki.pl

posiada przeszło 500 UW/m-c do przekłada się na przeszło 3 Euro (dokładnie w styczniu 3,29 euro).

W roku po odjęciu kosztów na czysto przynosi przeszło 100,- PLN.

 

Sprzedaję, bo właśnie mam ustalony zakup innej domeny na własny projekt i muszę zapłacić 8.000,- PLN w krótkim czasie,

a w styczniowym okresie wpływy od klientów kuleją i brakuje mi na szybko jeszcze 2k.

Dlatego moja oferta sprzedaży jest sprecyzowana;

 

kierki.pl za 2.000,- PLN

 

Mogę dołozyć za dodatkowy 1.000,- PLN do pary domenę kanasta.pl, ta nie zarabia

(bo też nie wisi na SEDO, ale ma też mniejszy ruch, więc nie dawałem jej na parking),

chociaż według rozeznania więcej osób gra w kanastę niż w kierki.

 

Obie domeny były przeznaczone na portalik (sprecyzowany do grup docelowych) karcianych gier online (według inspiracji z www.kurnik.pl).

Na Kurnik też można zerknąć ile w jednym czasie gra osób w kierki, czy kanastę (jest to zwykle przedział od 1000 do 2000 dla każdej z gier).

Nie dość, że domena zarabia, to jeszcze wiadomo co z nią można zrobić (oczywiście oprócz prozaicznej możliwości odsprzedania z zyskiem

za jakiś czas, gdzie nie ma żadnych kosztów utrzymania, a nawet jest zysk.

 

Ciekawe ile masz takich domen!? :)

 

Oczekuję rozsądnych ofert (trochę poniżej moich oczekiwań lub oczywiście trochę powyżej, bo na pewno domena jest warta więcej,

ale wiadomo, jak chodzi o sprzedaż w krótkim czasie, to nie oczekuję, 5k, chyba że się mylę ;)

I jest to bez wątpienia dobra oferta dla domainerów, a nie mam teraz czasu na szukanie klienta ostatecznego, szczególnie,

że jak jednak jej nie sprzedam, do doskonale wiem co z taka domeną zrobić, a jeść nie woła.

 

Pozdrawiam Wszystkich

 

Jacek

 

 

malpa.gif

Edited by Koziołek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×