Jump to content
mikepolarny

1 silnik-kilka stron

Recommended Posts

Mam w toku pare projektow ktore beda pracowaly na jednym silniku.Czy mozna okreslic jak procentowo musi sie roznic content jednej strony od drugiej zeby nie zostaly uznane przez googlebota za duplikat?.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zdaje się, że to złe forum na zadawanie tego typu pytań, a poza tym to nie wiadomo, czy ktokolwiek posiada takie dane..

Share this post


Link to post
Share on other sites
zdaje się, że to złe forum na zadawanie tego typu pytań, a poza tym to nie wiadomo, czy ktokolwiek posiada takie dane..

 

 

1.Dział-Na Każdy Temat

2.Jest tutaj wiele osob ktore ma takowe informacje.Tylko fakin szit niech ktos odpowie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam w toku pare projektow ktore beda pracowaly na jednym silniku.Czy mozna okreslic jak procentowo musi sie roznic content jednej strony od drugiej zeby nie zostaly uznane przez googlebota za duplikat?.

 

Algorytmy Googla już dawno przestały być mierzalne i przewidywalne. Zresztą takie jest zamierzenie. Gdyby ktokolwiek potrafił odpowiedzieć na to pytanie to następnym krokiem byłoby stworzenie kolejnych seo-farm wykorzystujący ten fakt.

 

Algorytmy te jednak mają jedną cechę wspólną. Starają się zbliżyć do udawania człowieka. Pokaż komuś tego site'a pod różnymi domenami i zapytaj czy widzi to samo (oczywiście pomijając skórkę). Jeśli tak to lepiej zrób przekierowanie 302 na jedną z tych domen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak odpalisz 3 dokładne kopie i tak tak szybko nie wylecą. Kwestia zandeksowania każdej z nich :)

 

Mam parę praktycznie identycznych stron "zapleczowych" o dokładnie tej samej treści. Z tym że jest artykuł a reszta treści się losuje do niego. Jeszcze żadna nie wyleciała. Ale też nie ma jej wysoko w wynikach i nie linkują się na wzajem. Nikt ręcznie jeszcze tego nie zgłosił. Służy tylko jako zaplecze do pozycjonowania pod główną stronę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×