Jump to content
igogel

[przetarg di] nost.pl

Recommended Posts

Mam do sprzedania domene nost.pl.

 

Co ją cechuje?

* 178 normalnie legalnie zaindeksowanych podstron

* "jakis tam" ruch (bardzo zalezny od tego czy np. ktos poszukuje dropseeka

* ladna czteroliterowka

 

Cena wyjściowa: 10 PLN.

 

Przetarg trwa tak dlugo, az ktos da interesujaca mnie cene. [nie jest za duza :) ]

 

Tym rozni sie od przetarg od aukcji :)

 

Dlaczego sprzedaje? Bo koncze z marka nOST dEvelopement

 

-- gratis moge dorzucic caly content (wraz z moim malutkim CMSikiem, ktory jest tam wykorzystany)

Edited by igogel

Share this post


Link to post
Share on other sites

o w sumie o jednym nie pomyslalem ;) to moze tak do 22 niech sie wszyscy zainteresowani zastanowia i napisza swoje ewentualne propozycje a ja z nich wybiore ;D ... no i tak sie w sumie aukcja z tego zrobila

 

@Noname

jesli powiedzmy do 22 nikt sie nie zglosi z ciekawsza oferta to oczywiscie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jest kilka skryptow i metod, ktore sa ZABRONIONE przez google -> na czele z linkami dynamicznymi.

 

Google po "wykryciu" odpowiedniego procederu nie indeksuje na danej stronie wiecej niz ~100 podstron czy jakos tak (przyklad: qlweb'y)

Share this post


Link to post
Share on other sites
jest kilka skryptow i metod, ktore sa ZABRONIONE przez google -> na czele z linkami dynamicznymi.

wśród tych zabronionych metod są też linki wyświetlane w stopce nost.pl :)

 

EDIT: w dodatku dynamiczne ;)

Edited by xtr

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie chodzi o taka ilosc. Chodzi o cos w stylu 10^n (gdzie n jest duze) linkow do strony zaraz gdy ona powstaje. Ilosci, które ja stosuje MOJEJ domeny nie moga zbanowac - aczkolwiek moga zbanowac te domeny ze stopki - w zaleznosci od tego w jaki sposob oni limitują ilosc linkow na innych stronach

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie chodzi o taka ilosc. Chodzi o cos w stylu 10^n (gdzie n jest duze) linkow do strony zaraz gdy ona powstaje. Ilosci, które ja stosuje MOJEJ domeny nie moga zbanowac - aczkolwiek moga zbanowac te domeny ze stopki - w zaleznosci od tego w jaki sposob oni limitują ilosc linkow na innych stronach

źle mówisz

 

Twoja domena może dostać filtr za niezgodność z wytycznymi, wystarczy że masz linki zewnętrzne bez atrybutu nofollow, oczywiście ktoś nie życzliwy musi to zgłosić

 

Tak poleciało już parę moich domen do filtra, nawet stronka naszego klubu rowerowego utrzymująca się parę lat na wysokich pozycjach na sporo fraz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
źle mówisz

 

Twoja domena może dostać filtr za niezgodność z wytycznymi, wystarczy że masz linki zewnętrzne bez atrybutu nofollow, oczywiście ktoś nie życzliwy musi to zgłosić

 

Tak poleciało już parę moich domen do filtra, nawet stronka naszego klubu rowerowego utrzymująca się parę lat na wysokich pozycjach na sporo fraz.

 

e? jakby kazdy link zewnetrzny musial miec nofollow to w jaki sposob bylby naliczany pagerank ? Gdzie jest on naliczany wlasnie z linkow z "FOLLOW" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
e? jakby kazdy link zewnetrzny musial miec nofollow to w jaki sposob bylby naliczany pagerank ? Gdzie jest on naliczany wlasnie z linkow z "FOLLOW" ;)

tak, naturalnych

 

a nie zbiorowiska w stopce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×