Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

Wiem że pewnie nie powinienem się tu wypowiadać, ale nie mogę już patrzeć na to jęczenie. :(

 

a jak najbardziej wypowiadaj. Sugeruję tu przedstawiać oferty firm gdzie można przenosić domeny z Droppeda - jakiś wątek typu: Escape from Dropped - krótkie przedstawienie warunków i ceny. Połowa wpisów o niedziałaniu droppeda zniknie...

 

Sam póki co zmieniam DNSy i szukam kogoś kto przygarnie moje kilkadziesiąt domen. aaaa a u Was można konfigurować wpisy w DNSach ?

 

 

M

Edited by mario1973

Share this post


Link to post
Share on other sites

I "wyniki" też już mam

Witamy,

 

z przykrością informujemy że zostaliśmy zmuszeni do usunięcia poniższych domen z naszego systemu ponieważ ruch na domenach nie przekładał się na kliknięcia i nie był opłacalny dla naszych partnerów reklamowych.

 

Przepraszamy za niedogodności.

 

xxxx.net.pl

 

 

Serdecznie pozdrawiamy

 

NameDrive Team

Akurat jest mi to w tym przypadku obojętny (co najmniej teraz), bo nie chce tę domeny parkować.

 

Wpłacę niecałe 10k do dropped co miesiąc - to mam używać darmowe serwerów dns?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znowu padł! A mi się właśnie kończą aukcje :rolleyes:

 

ile masz jeszcze tych 3literowek na sprzedaż, to już ostatnia tura?

 

gdyby nie ta awaria to pmd.pl by poszła pewnie za około 1000zł

Edited by rrl.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
gdyby nie ta awaria to pmd.pl by poszła pewnie za około 1000zł

To jest jakaś paranoja! Aukcja się kończy a zainteresowani nie mają możliwości składania swoich ofert! Żądam od AfterMarket przedłużenia aukcji.

 

Edit:

Dziwne, że po zakończeniu aukcji awaria się nagle skończyła i strony już się ładują normalnie?!

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Edit:

Dziwne, że po zakończeniu aukcji awaria się nagle skończyła i strony już się ładują normalnie?!

 

serwer im nie wytrzymuje, zazwyczaj 5 minut przed końcem aukcji wszyscy zainteresowani zaczynają coś robić :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciekawe jakim cudem użytkownik .pl mógł licytować o godz. 20.04, skoro ja nie mogłem wejść na stronę

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
ciekawe jakim cudem użytkownik .pl mógł licytować o godz. 20.04, skoro ja nie mogłem wejść na stronę

Mi się dwa razy udało wejść, a próbowałem w ciągu 10 minut wiele razy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

znowu zero działania....

 

M

 

Czy to naprawdę takie trudne i kosztowne rozdzielić kilka usług na więcej serwerów ? Czy jak pada, to musi wszystko padać ?

Edited by mario1973

Share this post


Link to post
Share on other sites

Restartujemy serwer, za chwilę będzie działać.

 

Rozdzielenie usług nie jest trudne, kosztowne już trochę bardziej (nowe serwery kosztowały 15000 EUR), natomiast czemu załatwienie kolokacji w ATM trwa już trzy tygodnie, to tego też nie wiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Restartujemy serwer, za chwilę będzie działać.

 

Rozdzielenie usług nie jest trudne, kosztowne już trochę bardziej (nowe serwery kosztowały 15000 EUR), natomiast czemu załatwienie kolokacji w ATM trwa już trzy tygodnie, to tego też nie wiem.

 

 

Czy w związku z tym restartem otrzymuję "spamik" ;)

 

12:41 Nie zaplaciles za domene tari.pl WTF

12:48 Termin zaplaty za domene leli.pl mija za 24 godziny! (domena wolna chyba ją kiedyś rezerwowałem)

12:54 Termin zaplaty za domene pafa.pl mija za 24 godziny! (-- || --)

13:05 Termin zaplaty za domene wona.pl mija za 24 godziny! (-- || --)

13:06 Termin zaplaty za domene tari.pl mija za 24 godziny! (o fajnie, bo 25 minut wcześniej przyszło, że już wygasła :) a tu wciąż mam 24h)

... itp.

 

Co chwilę przychodzą nowe!

Edited by Radek (Brewka)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znowu. :)

 

No akurat o tej godzinie ( 04:20), to ma prawo nie działać, bo administracja właśnie o takich godzinach powinna robić różnego rodzaju naprawy, usprawnienia, itp. Ale czy robiła, czy to zwykły pad, to już inna kwestia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie warto teraz spróbować zlecić transfery :)

Fatal error: Uncaught SoapFault exception: [WSDL] SOAP-ERROR: Parsing WSDL: Couldn't load from 'http://dm2.vercom.pl:8080/axis/DomainmakerService.jws?wsdl' : failed to load external entity "http://dm2.vercom.pl:8080/axis/DomainmakerService.jws?wsdl" in /var/home/svn/production/include/dmp.php:9 Stack trace: #0 /var/home/svn/production/include/dmp.php(9): SoapClient->SoapClient('http://dm2.verc...', Array) #1 /var/home/svn/production/intransfer.php(10): include('/var/home/svn/p...') #2 {main} thrown in /var/home/svn/production/include/dmp.php on line 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

ehh ten dropped... 13 stron o tym że znowu dropped padł jak można tyle przerw w działaniu robić?? to naprawdę może zniechęcić nie jednego... Może ktoś się orientuje jakie są przyczyny tych ciągłych padów?

Ja rozważa dwie opcje:

-nieuczciwa konkurencja

-tani serwer

Jakie są wasze opinie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
ehh ten dropped... 13 stron o tym że znowu dropped padł jak można tyle przerw w działaniu robić?? to naprawdę może zniechęcić nie jednego... Może ktoś się orientuje jakie są przyczyny tych ciągłych padów?

Ja rozważa dwie opcje:

-nieuczciwa konkurencja

-tani serwer

Jakie są wasze opinie?

 

 

Według mnie to serwery. Konkurencja do czegoś takiego by się nie posunęła.

Dopóki aukcje nie będą przerywane, dnsy będą działać będzie to normalna przerwa techniczna taka jak w nk czy allegro.

Prawda jest taka, że jeśli gdzieś się czai klient na daną domenę i sprawdza ją w momencie gdy dropped nie działa to raczej sprawdzi ją jeszcze kilka razy. To że to komuś przeszkadza nie jest da mnie dziwne, mi to nie przeszkadza :)

 

edit: Może Michał znowu zapomniał suszarki w domu wyłączyć :)

Edited by SWAGGER

Share this post


Link to post
Share on other sites

DNS'y padły?

Znowu linki w stopce mi nie działają :)

 

=============

Już jest OK.

Edited by Perseusz

Share this post


Link to post
Share on other sites
ehh ten dropped... 13 stron o tym że znowu dropped padł jak można tyle przerw w działaniu robić?? to naprawdę może zniechęcić nie jednego... Może ktoś się orientuje jakie są przyczyny tych ciągłych padów?

Ja rozważa dwie opcje:

-nieuczciwa konkurencja

-tani serwer

Jakie są wasze opinie?

 

 

Moze nadmierna konsumpcja i za wysokie placone w niej podatki w tej konsumpcji jest tego przyczyna ::rolleyes:)?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest masire

dropped.pl padł. AM też nie działa.

 

 

 

wiadomo może kiedy przywrócona zostanie funkcjonalność serwisu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×