Jump to content
Sign in to follow this  
Max

usługistolarskie.pl

Recommended Posts

Mi domena sie podoba. Ale teraz w przemysle drzewnym ciezkie czasy.... Za duzo od kupujacego nie wyciagniesz $$...

 

P.S. masz nonIDN?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi domena sie podoba. Ale teraz w przemysle drzewnym ciezkie czasy.... Za duzo od kupujacego nie wyciagniesz $$...

 

P.S. masz nonIDN?

no chyba tylko w .info lub net :-) mogę mieć

Share this post


Link to post
Share on other sites

A moim zdaniem skoro ciężkie czasy, to tym bardziej firma powinna być bardziej konkurencyjna i powinna pomyśleć o takiej domenie.Domena ciekawa i szukałbym na Twoim miejscu klienta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to masz konkretny IDN i nawet dość ładnie wyglądający z ogonkiem. Widzę w google, że sporo firm świadczy uslugi stolarskie i jestem ciekaw jaki efekt przyniósłby mailing bo zapewne nie straciłeś.

 

Z tym mailingiem to jest zazwyczaj taki ból, że oferujemy adres firmie która już go posiada i czasem kiepski jest efekt takiego mailingu.

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites
No to masz konkretny IDN i nawet dość ładnie wyglądający z ogonkiem. Widzę w google, że sporo firm świadczy uslugi stolarskie i jestem ciekaw jaki efekt przyniósłby mailing bo zapewne nie straciłeś.

 

Z tym mailingiem to jest zazwyczaj taki ból, że oferujemy adres firmie która już go posiada i czasem kiepski jest efekt takiego mailingu.

 

 

Może kiepski nie dlatego że ktoś już posiada jakąś domenę, a po prostu oferujecie te badziewie IDNy ludziom, którzy wbrew waszemu wielkiemu rozczarowaniu jednak mają troszkę więcej oleju w głowie i nie kupują czegoś co z góry jest skazane na porażkę...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może kiepski nie dlatego że ktoś już posiada jakąś domenę, a po prostu oferujecie te badziewie IDNy ludziom, którzy wbrew waszemu wielkiemu rozczarowaniu jednak mają troszkę więcej oleju w głowie i nie kupują czegoś co z góry jest skazane na porażkę...

Jejku co za agresja ;) to co napisałem nie dotyczyło domen IDN ale ogólnie. Wydaje mi się, że rzadko ktokolwiek robi taki mailing jeśli chodzi o IDNy - zawsze pierwszeństwo mają domeny nonIDN i jeśli ktoś już wykona tę pracę, to woli przesłać ofertę sprzedaży domen które przez lata były lansowane jako te prawidłowe i jedyne. IDN został potraktowany masakrycznie, nikt nie był zainteresowany sprzedażą takich domen - zwłaszcza jak miał w portfolio przeważająca ilość nonIDN.

 

Domeny ccTLD czeka niedługo chrzest bojowy i jestem pewny, że wartość ccTLD ( w tym także IDN) wzrośnie w tym natłoku domenowych odpadków. Trzeba pamiętać, że popularność IDNów zalezy także od tego, jak domainerzy będą je lansować wśród klientów. My wiemy co i jak, ale zwykly człowiek który ma firmę nie ma pojęcia o IDN a gdy sam rejestruje domenę to tym bardziej nikła jest szansa, że zarejestruje IDN, bo rejestratorzy raczej nie reklamują domen IDN a tylko domeny nonIDN. A więc nadal jest słaba wiedza ludzi na temat domen z ogonkami, ale to się zmienia - firmy wykupują ogonki a także same domeny związane z ich profilem( np. kilkutysięczne transakcje jak kotły.pl albo sprężarki.pl) Jak widać mimo tego, że IDN wciąż ma pod górę to i tak nieźle sobie radzi.

 

Co do mailingu, to chyba skuteczniejszy jest telefon do firmy która nie ma w ogóle adresu www, niż mailing do firmy która już posiada swój adres w sieci.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jejku co za agresja ;)

 

Miałem trudne dzieciństwo

 

Trzeba pamiętać, że popularność IDNów zalezy także od tego, jak domainerzy będą je lansować wśród klientów. My wiemy co i jak, ale zwykly człowiek który ma firmę nie ma pojęcia o IDN a gdy sam rejestruje domenę to tym bardziej nikła jest szansa, że zarejestruje IDN, bo rejestratorzy raczej nie reklamują domen IDN a tylko domeny nonIDN.

 

Ale powiedz szczerze. Czy sam mając firmę np. stolarską, zarejestrowałbyś tylko IDNa usługistolarskie.pl ? Poza tym pamiętajmy że to nie domainerzy są "panami" internetu, internet tworzą przede wszystkim twórcy stron, portali i serwisów... Skoro od lat przyjęło się pisanie bez ogonków, dlaczego nagle miałoby się cokolwiek zmienić? - bo jest promocja u rejestratora? ;)

 

Co do mailingu, to chyba skuteczniejszy jest telefon do firmy która nie ma w ogóle adresu www, niż mailing do firmy która już posiada swój adres w sieci.

 

Tutaj się zgodzę

Share this post


Link to post
Share on other sites

usługi stolarskie to raczej takie rzemieślnictwo na małą skalę, że nie tylko IDNa nie widzę ale nawet nonIDN nie powinien zainteresować większości tych garażowych stolarzy. Tacy robią usługi w granicach własnej wsi czy powiatu i bezmiar internetu ich nie podnieca.

Jedyny sensowny pomysł moim zdaniem to zaoferować to posiadaczom nonIDNa

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciekawmi mnie czy rezerwacja idn usługistolarskie.com.pl zostanie opłacona.:-) to nie jest moja rezerwacja i nie robiłem żadnego mailingu, domena zarezwerowana jest w netart.:-) nie chce mi się sprawdzać, ale abonenci nonidn pl i com.pl trzymają chyba domeny w netart. :-)

Edited by Max

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×