Jump to content
Sign in to follow this  
henk

parkowanie domen

Recommended Posts

Witam,

 

Czemu na tym forum są tyko zakładki namedrive i sedo?

 

przeciez jest jeszcze domainsponsor, parked itd...

 

czy u nich nie można parkować domen?

 

jezeli nie to kiedy będzie można?

Share this post


Link to post
Share on other sites

z tego co wiem to parked jest najpopularniejsze na świecie

 

moze namedrive i sedo w polsce

 

w ogóle za mało tych parkingów w polsce, myślicie że te inne parkingi wejdą na polski rynek?

Share this post


Link to post
Share on other sites

tyle ich jest, namedrive od poczatku mnie wkurzali, straszna wiocha, ciągle sie coś zacina, dlatego im na złość naklikałem

 

1plus.net

activeaudience.com

afternic

cybersync.com

domaindirect.com

domaininformer.com

domainHop

domainguru.com

domainrightnow.com

domainSpa

domainSponsor

domainsystems.com

dotzup.com

fabulous.com

futurequest.net

goldkey.com

iMonetize.com

hostindex.com

namedrive.com

netvisibility

oversee.net

parked.com

parkednames.com

parking4income

parkingdots

parkingsite

parkingdots

parkpage.com

parkitnow

parkquick

premiumtraffic.com

revenuedirect

searchportalinformation.com

sedo

sedopro.com

siteparker.com

skenzo

SmartName

snapnames.com

streamic.com

trafficclub.com

trafficparking.com

tafficvalet.com

trafficz

webcom.com

whypark.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
tyle ich jest, namedrive od poczatku mnie wkurzali, straszna wiocha, ciągle sie coś zacina, dlatego im na złość naklikałem

No to im pokazałeś, kto tu rządzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
dlatego im na złość naklikałem

Pewnie się nawet nie zorientowali że na złość.

"na złość tacie nasr...m w gacie"

Pogratulować podejścia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

myślę że prędzej czy później będzie dużo większa konkurencja na polskim rynku jeżeli chodzi o parkingi, dziwie się tylko czemu tak mało osób na to wpada, zamiast miliony rejestratorów mogli by parkingi pootwierać

Share this post


Link to post
Share on other sites
...zamiast miliony rejestratorów mogli by parkingi pootwierać

 

A ja myslę, że to właśnie z powodu takich "kreatywnych" osób.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Większa część parkingów z tej mega-listy nie płaci za ruch z Polski albo płaci jakieś umowne stawki typu 0,001$ za klik, dlatego nie opłaca się tam parkować polskich domen, to po co miałby być o nich dział. Poza tym Sedo i Namedrive to firmy, które są zaufane, działają od lat na całym świecie, płacą jak w szwajcarskim zegarku, a co to ma być domainSpa.com? (domenowe spa i jeszcze bez podanego adresu firmy?). Toż to wygląda na jakiś krzaczor, który co miesiąc "wyśle ci czek za miesiąc". :mad:

 

Moim zdaniem należy się cieszyć, że są choć dwie firmy, które są pewne, mają ciekawe szablony i różnicują stawki i moim zdaniem wchodzenie w potyczki z którąkolwiek z nich to nie robienie na złość im, lecz sobie. A ruch z Polski będzie tak długo widziany jako ruch trzeciej kategorii jak długo będą istnieć tacy kombinatorzy, klikający w reklamy, oby ND i Sedo kiedyś wykosili w końcu wszystkich. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
hehe, już odblokowałem konto, kryzys, trzeba dbać o klientów, KAŻDEGO!!!

 

Uważasz się za klienta firm parkingowych?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak najbardziej, to że sobie troszke poklikałem to nic nie znaczy, może od razu do więzienie mnie niech wsadzą za przestępstwo stulecia, pozatym NASZ KLIENT NASZ PAN, nawet jeśli czasami coś przeskrobie, taka zasada istnieje od wieków i nigdy się nie zmieni!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak najbardziej, to że sobie troszke poklikałem to nic nie znaczy, może od razu do więzienie mnie niech wsadzą za przestępstwo stulecia, pozatym NASZ KLIENT NASZ PAN, nawet jeśli czasami coś przeskrobie, taka zasada istnieje od wieków i nigdy się nie zmieni!!

Podyskutowałbym ale raczej Jesteś niereformowalny. Więc szkoda słów. Z mojej strony jako "klient" jesteś spalony. Moim "panem" nie będziesz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie teraz się wycwanisz i już nie będziesz sam klikał. Namówisz pewnie całą swoją szkołę podstawową do klikania.

@henk jesteś żałosny ale chyba nie wiesz co to znaczy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Podyskutowałbym ale raczej Jesteś niereformowalny. Więc szkoda słów. Z mojej strony jako "klient" jesteś spalony. Moim "panem" nie będziesz.

 

twoim klientem już byłem nie raz, muszę przyznać że ładne stewardessy macie no i zawsze najnowsze filmy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×