Jump to content
tmi

empregosonline.com

Recommended Posts

Witam :) ,

 

Chciałbym się dowiedzieć jaka jest wasza opinia na temat domeny empregosonline.com.

 

Empregos po portugalsku znaczy po ang jobs czyli miejsca pracy. Językiem portugalskim posługuje się na świecie 210 milionów ludzi. Portugalski jako język urzedowy w krajach: Angola, Brazylia, Gwinea Bissau, Mozambik, Portugalia, Republika Zielonego Przylądka, Timor Wschodni i Wyspy Świętego Tomasza i Książęca, jeden z urzędowych w Unii Europejskiej. Ruch 30uq/dzień, 100% typein, głównie z Portugalii. Istnieje znany w Portugalii serwis empregos.online.pt. Poprzedni właściciel od 2002 roku to brazylijska firma ijobs.com.br.

 

Dostałem zapytanie o cenę od firmy emprego.pt. Tak więc na ile ją wyceniacie? Zna ktoś portugalski rynek pracy? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Na półwyspie iberyjskim jest dośc ciepło, ale samby tam nie chyba nie tanczą jak w Brazylii. Zatańcz z nimi sambę na poziomie 1kEuro. Na początek.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kto jak kto ale tmi powinien wiedzieć ile warte są takie domeny :) Anglik 1000E na portal o pracy to chyba troszkę mało?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na półwyspie iberyjskim jest dośc ciepło, ale samby tam nie chyba nie tanczą jak w Brazylii. Zatańcz z nimi sambę na poziomie 1kEuro. Na początek.

 

Pozdrawiam.

Tez sadze ze malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok tyle im napisałem. Jednak zastanawiam się czy nie zrobić licytacji na Sedo i powysyłać linki do Portugalskich i Brazylijskich firm związanych z pracą a z tego co widze jest ich troche.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dobry pomysł. Licytacja zawsze wyłoni największa ofertę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Ok tyle im napisałem. Jednak zastanawiam się czy nie zrobić licytacji na Sedo i powysyłać linki do Portugalskich i Brazylijskich firm związanych z pracą a z tego co widze jest ich troche.

Informuj na bieżąco.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już prawie sprzedana za 1k Euro, na tyle ustaliłem cene i się zgodzili. Myślę że można ba dostać za nią więcej ale ile?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja myśle, że domena b.dobra ale nie ma co przesadzać bo zrezygnują - 1k euro to dobra cena dla obu stron.

Uwazam, że portugalia ma slabo rozwiniety rynek internetowy - przynajmniej jesli chodzi o domeny

i mozna sporo zarejestrowac super domen w rozszerzeniu narodowym .pt

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Dlaczego tak uważasz? Jakieś wiadomości?

Ja się nie znam na porugalskim rynku domen. Jak na moją prostą logikę, to Portugalia siedzi w tym dłużej niż My.

To tylko moje zdanie.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
w domenie portugalskiej jest nieco ponad 150 tys domen, wystarczy ?

To o niczym nie świadczy.

Można miec dużo mercedesów, a niektórzy mają jeszcze więcej maluchów.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A słyszałeś o restrykcjach na domenach .pt? Jest tam tak samo jak kiedyś we Francji - bardzo duze restrykcje. I dlatego w obu przypadkach webmasterzy przerzucili sie na domeny .com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Słyszałem. Zastanawiałem sie kiedys nad rejestracja domen java.com.es i java.pt

Ale zrezygnowalem bo filli jednak tam nie otworze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×