Jump to content
Sign in to follow this  
yarowa

zjazdy.eu

Recommended Posts

I te wielkie, i te mniejsze (klasowe "po latach") ...

Również te, związane z trasami narciarskimi ...

Są jeszcze jakieś związane z branżą drogową.

 

zjazdy.eu

 

 

Proszę o wycenę, opinie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
a nie łatwiej byłoby sie ukierunkować na zjazdyklasowe.eu ? same zjazdy.eu są za to wieloznaczne, bo zjazdy można na wielu płaszczyznach rozumieć ;)

 

Potraktuję Twoją wypowiedź tylko i wyłącznie, jak "z przymrużeniem oka" :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zjazdy.pl - byłaby dobra domena

zjazdy.eu - tu ja stawiam na anglojęzyczne słowa , dla mnie takie domeny z polskimi słowami są zupełnie bezwartościowe ...

Słowo zjazdy kojarzy mi się ze zjazdami na nartach...powiedziałem KOJARZY i poszedłem właśnie sprawdzić nanarty.org - masz wolną domenę za canę rejestracyjną i myślę że jest lepsza, więc jak inwestujesz w takie domeny to zarejestruj sobie od razu i enarty.net , stokinarciarskie.eu czy stokinarciarskie.com Ja osobiście na takie domeny nie mam czasu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
zjazdy.eu - tu ja stawiam na anglojęzyczne słowa , dla mnie takie domeny z polskimi słowami są zupełnie bezwartościowe ...

 

Moim zdaniem mylisz się i to poważnie. Od dłuższego czasu obserwuję stały wzrost zainteresowania domenami .eu z polskimi keywordami. Firmy wola mieć adres słowo.eu niż megaprzerobionesłowo.pl.

 

Domena fajna, moim zdaniem najlepszym dla niej przeznaczeniem byłoby stworzenie serwisu z katalogiem najlepszych europejskich stoków, ew. przekazywanie obrazu z kamerek na stokach - przy większej liczbie odwiedzających można by się nawet pokusić o pobieranie opłat za stałą reklamę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
name='fandomen' post='172691' date='pon, 23 mar 09'][...]

poszedłem właśnie sprawdzić nanarty.org - masz wolną domenę za canę rejestracyjną i myślę że jest lepsza [...]

 

Nie chcę bawić się w mentora, bo na domenach się za bardzo nie znam ;) ,

ale mam nadzieję, że Ty ze swojej strony, nie obierzesz takiej drogi, o jakiej tutaj piszesz :P

 

 

[...] Ja osobiście na takie domeny nie mam czasu ;)

 

Jako rzekłem,

na domenach się nie znam, więc bardzo chętnie przyjmę od Ciebie poradę,

na jakie konkretne domeny straciłeś swój czas?

 

 

 

------

 

Dzięki rastuch, za podpowiedź ;) , bo właśnie myślę, czy narciarstwo, czy organizowanie zjazdów; konferencji raczej ...

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domeny .eu są dobrym rozwiązaniem ale na zastępstwo bardzo dobrych .pl

Tamte domeny które podałem sa przykładem własnie złego wyboru ;)

Wystawiając domeny do tego działu forum, mam nadzieję że się jest świadomym po co on jest.

Jeśli uważasz że domena jest dobra to nie pytaj i nie upewniaj się zdaniem innych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domeny .eu są dobrym rozwiązaniem ale na zastępstwo bardzo dobrych .pl

Tamte domeny które podałem sa przykładem własnie złego wyboru ;)

Wystawiając domeny do tego działu forum, mam nadzieję że się jest świadomym po co on jest.

Jeśli uważasz że domena jest dobra to nie pytaj i nie upewniaj się zdaniem innych.

 

Chybiona sugestia.

Odniosłem się do twojego przykładu "nanarty.org". Stwierdziłeś wyraźnie, że jest lepsza od "zjazdy.eu".

Odniosłem się również do przykładu podanego przez denisbrain'a, "zjazdyklasowe.eu" - lepsza (tak zrozumiałem) od "zjazdy.eu". Ponadto, poprosiłem o wskazówkę, na ewentualnym przykładzie Twoich domen, na jakie skłonny byłeś tracić czas, skoro już o tym Twoim czasie sam wspomniałeś.

 

Przedstawiam tutaj nazwę domeny, i oczekuję, nie strzałów obok, czyli opinie, które wykazują wyższość innych domen nad tutaj przedstawianą. Oczekuję opinii o tej domenie. Negatywne, z uzasadnieniem. Pozytywne, z uzasadnieniem. Opinie i wycenę. Porównania domen do tych, które uważa się za lepsze, w tak przedstawiony sposób ("zjazdy.eu" vs. "nanarty.org") - niczego konstruktywnego wg mnie, nie wnoszą. Domen lepszych od innych domen, są tysiące.

 

I jeszcze jedno: skoro wg Ciebie domeny "eu" są dobrym rozwiązaniem na zastępstwo bardzo dobrych "pl", a jednocześnie uważasz domenę "zjazdy.pl" za domenę dobrą, to bez cienia złośliwości a z ciekawością zapytam - domena w jakim rozszerzeniu, byłaby dobrym rozwiązaniem na "zastępstwo" dla dobrej domeny "zjazdy.pl"?

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja domenę zjazdy.pl uważam za dobrą domenę , zjazdy.eu czy nanarty.org uważam za przeciętną. Która jest lepsza to kwestia gustu. Nie mówię że Twoja domena jest jakaś zła.. Możesz ją sprzedać, ale pytasz na publicznym forum o opinię i według mojego uznania domena zjazdy.eu jest przeciętna, dlatego że zamiast płacić za nią kilkaset złotych czy o zgrozo kilka tysięcy, wolałbym zarejestrować jakąś inną nazwę która kojarzy mi się z tematem za cenę rejestracyjną i dlatego podałem przykłady. Jeśli komuś taka domena jest potrzebna i nie chce inwestować w bardzo dobrą domenę, np narciarstwo.pl czy nanarty.pl -- to zjazdy.eu jest dobrym wyjściem ;) by kupić za cenę rejestracyjną. Ale! To tylko moja subiektywna opinia potencjału domeny. Być może że ktoś właśnie chce mieć domenę zjazdy.eu i będzie gotowy dać Ci za nią 100 000 zł czego Ci życzę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
I te wielkie, i te mniejsze (klasowe "po latach") ...

Również te, związane z trasami narciarskimi ...

Są jeszcze jakieś związane z branżą drogową.

 

zjazdy.eu

 

 

Proszę o wycenę, opinie.

 

Witam,

 

A co powiecie na spotkaniapolatach.pl ?

 

Pozdr

Skorek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

 

A co powiecie na spotkaniapolatach.pl ?

 

Pozdr

Skorek

 

Powiem, że mi się wpiep ... łeś nieładnie w temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×