Jump to content
Sign in to follow this  
nede

AM - Domeny z listy NXDOMAIN

Recommended Posts

Witam,

 

przeglądałem pomoc AfterMarket.pl i nie mogę się doszukać informacji, czy po zakupieniu "Domeny z listy NXDOMAIN" w cenie 20 zł (załóżmy, że nie było innych chętnych) jest już wliczony koszt rejestracji czy trzeba doliczyć 15 zł?

 

Za kilka dni skończy się ważność mojej domeny, która jest nazwą mikro miejscowości, nic tam jeszcze nie ma, jest bez ruchu, generalnie nieciekawa ale ktoś na parking mógłby ją wziąć. Nie chcę jej przedłużać, bo szkoda mi pieniędzy, nie wiem czy w tym roku ją w ogóle wykorzystam.

 

Zastanawiam się, czy w dropped.pl zamówić przechwycenie (30 zł już z kosztem rejestracji) czy poczekać aż pojawi się na liście "Domeny z listy NXDOMAIN" (tylko ile wtedy za tą domenę zapłacę)? Jeżeli "Domeny z listy NXDOMAIN" są tańsze to po co jest funkcjonalność "przechwycenia"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lista NX to lista domen nieistniejących (niezarejestrowanych) o które są kierowane zapytania do DNSów.

Zatem twoja domena nie trafi na listę NXów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

do postu dediabel dodalbym, ze nie ma pewnosci ze dropped ja zlapie. Byc moze trafi ona w rece innego lapacza i zadnej aukcji nie bedzie :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×